LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Gladiators: The Galactic Circus

The Gladiators: The Galactic Circus
Sztab VVeteranów
Tytuł: The Gladiators: The Galactic Circus
Producent: Eugen System
Dystrybutor: Manta Multimedia
Gatunek: RTS/RPG
Premiera Pl: 2002-11-07
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników 72% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
The Gladiators: The Galactic Circus Screen 1 The Gladiators: The Galactic Circus Screen 2 The Gladiators: The Galactic Circus Screen 3
The Gladiators: The Galactic Circus jest grą strategiczną czasu rzeczywistego z elementami cRPG. Fabuła osadzona w przyszłości opowiada o wielkim Imperium Jeden z jego władców umiera bezpotomnie. Aby zapobiec bezcelowej wojnie domowej trzech pretendentów do tronu i ich armię zmierzą się ze sobą na arenie.
Do walki stają reprezentanci Armii Stanów Zjednoczonych, Sił Galaktycznych, oraz obcej cywilizacji. Na przejście czekają trzy kampanie, dzięki którym możemy wcielić się w przedstawicieli poszczególnych nacji. Trójwymiarowa grafika jest szczegółowa i efektowna. W grze mamy 24 rodzaje jednostek. W danym momencie możemy mieć pod komendą nie więcej niż 500 żołnierzy. Każdy z typów naszych podkomendnych ma inny sposób reagowania na wydarzenia mające miejsce na polu bitwy. Oznacza to konieczność doboru jednostek do różnych rodzajów czekających nas zadań w celu uzyskania jak najlepszej efektywności. Twórcy, oprócz trybu dla jednego gracza umożliwili grę w wersji dla wielu graczy. Map dla wielu graczy jest 16. Autorzy udostępnili kilka trybów rozgrywki. Jednoczesną grę może prowadzić szesnastu wirtualnych strategów jednocześnie.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję