LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The Amazing American Circus

The Amazing American Circus
Sztab VVeteranów
Tytuł: The Amazing American Circus
Producent: Klabater
Dystrybutor:
Gatunek: karcianka
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
The Amazing American Circus Screen 1 The Amazing American Circus Screen 2
The Amazing American Circus to gra karciana z elementami zarządzania.
Dziedziczymy po naszym ojcu cyrk, który wydaje się kiepskim interesem, niejako jednak realizując pewien ostatni obowiązek wobec zmarłego ruszamy w trasę. Ta zaś rozpoczyna się na Zachodnim Wybrzeżu, dość oczywiste jest więc, iż dane nam będzie pokonać (niemal) cały „Kraj Wolności”.

Rozgrywka dzieli się z kolei niejako na dwie sfery. Pierwsza (czy też druga) to spektakle, w trakcie których musimy „zmierzyć się” z potencjalnie niechętną widownią, wymagającą poruszenia, skłonną zaś do szyderstw i artykułowania ich z wykorzystaniem różnorakich warzyw i owoców trzeciej świeżości. Ów bój przybiera postać dość klasycznej karcianki, choć z pewną istotną modyfikacją, albowiem „przeciwnik” nie dysponuje typową talią, nie mamy do czynienia z typową ekwiwalentnością zagrań.

Pomiędzy zaś rzeczonymi starciami niejako oddajemy się rozgrywce o bardziej „ekonomicznym” charakterze, ustalając ceny biletów, prowadząc kampanie marketingowe czy też podejmując decyzji o kierunkach dalszych podróży. Całość rzecz jasna tworzy swego rodzaju obieg zamknięty, tzn. „ekonomia” ma służyć pozyskiwaniu jak najsilniejszych talii, te zaś mają nam umożliwiać toczenie zwycięskich bojów w nowych, coraz wymagających lokacjach.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję