LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Sudden Strike 3: Arms for Victory

Sudden Strike 3: Arms for Victory
Sztab VVeteranów
Tytuł: Sudden Strike 3: Arms for Victory
Producent: Fireglow
Dystrybutor: -
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2008-02-08
Premiera Świat:
Autor: Hunter
Ocena
czytelników 76% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Sudden Strike 3: Arms for Victory Screen 1 Sudden Strike 3: Arms for Victory Screen 2 Sudden Strike 3: Arms for Victory Screen 3
Sudden Strike III to kolejna już część serii gier traktujących o II WŚ pozwalającej nam na przeprowadzanie bitw o ogromnych rozmiarach.
Rzucającą się na pierwszy rzut oka rzeczą różniącą ten tytuł od innych gier strategicznych jest, że nie wznosimy tu budowli, monumentów czy innych budynków.

Naszym zadaniem jest skuteczna dywersja i przedostanie się na tyły wroga, a w każdej bitwie pod naszym dowództwem znajduje się ograniczona ilość piechoty oraz pojazdów mechanicznych.


Jedną z głównych zalet serii Sudden Strike była dobra sztuczna inteligencja wroga.
Tutaj ma być ona jeszcze bardziej dopracowana dzięki czemu, aby wygrać będziemy musieli trochę pomyśleć. Autorzy gry przygotowali dla nas dwie ogromne kampanie, które wycisną z nas siódme poty, a jak zapewniają sami twórcy warto się trochę pomęczyć.


A w momencie gdy będziemy znali już wszystkie sztuczki komputerowego przeciwnika będziemy mogli spróbować swoich sił w trybie Multiplayer i zagrać z jednym z setek tysięcy graczy z całego świata.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję