LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Spellforce 2: Władca Smoków

Spellforce 2: Władca Smoków
Sztab VVeteranów
Tytuł: Spellforce 2: Władca Smoków
Producent: Phenomic
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: RTS/RPG
Premiera Pl: 2007-05-17
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 78% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Spellforce 2: Władca Smoków Screen 1 Spellforce 2: Władca Smoków Screen 2 Spellforce 2: Władca Smoków Screen 3
Dragon Storm to pierwszy oficjalny dodatek do wyśmienitego miksu strategii i RPG czyli Spellforce 2. W rozszerzeniu tym poznamy dalsze losy ludu Shaikan, w którego żyłach płynie smocza krew. Autorzy stworzyli dla nas nową odrębną frakcję, którą poprowadzą właśnie ci wojownicy. Poza shaikańskimi wojami, łucznikami oraz magami pokierujemy także ostrzami oraz smokami!
Ci pierwsi są doskonale znani wszystkim, którzy grali w pierwszą część Spellforce, drudzy zaś są zupełną nowością w grze. I trzeba zaznaczyć, ze nowością bardzo udaną bowiem oddział złożony z dwudziestu smokowców praktycznie nie ma sobie równych. A i reszta oddziałów jest bardzo potężna. Dlatego właśnie liczba jednostek jakie może posiadać ta frakcja jest zauważalnie mniejsza niż u pozostałych stron konfliktu.

Warstwa fabularna poprowadzi nas przez nieznane krainy, oraz obszary, które mogliśmy zwiedzić już wcześniej. Sama historia jest wciągająca, a zadań pobocznych jest równie dużo jak w podstawce. Pojawiła się także cała masa nowych przedmiotów (w tym dające spore bonusy komplety), oraz nowe drzewko umiejętności. Na nim to będziemy mogli nauczyć się kilku przydatnych sztuczek związanych z krwią Shaikan. Musicie wszakże wiedzieć, że wszystkie prowadzone przez nas postacie będą wywodzić się z tego ludu. Sam główny bohater zaś jest zwykłym najemnikiem, którego nie spotkaliśmy nigdy wcześniej.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję