LOGOWANIE
Zarejestruj sie

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen
Sztab VVeteranów
Tytuł: SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen
Producent: Phenomic
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: RTS/RPG
Premiera Pl: 2006-08-18
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 89% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen Screen 1 SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen Screen 2 SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen Screen 3
SpellForce 2: Shadow Wars – w Polsce wydane jako Czas Mrocznych Wojen – to produkt, który w unikalny sposób łączy w sobie grę typu Role-Playing i strategię w czasie rzeczywistym.
Mroczne Elfy, najpiękniejsze a zarazem najbardziej zabójcze stworzenia, chcą zapanować nad rasą ludzką. Zadaniem gracza będzie powstrzymanie ich inwazji i poprowadzenie Avataru, i jego bohaterów do walki przeciwko najeźdźcom. Samotna walka skazana jest jednak na niepowodzenie, bowiem Mroczne Elfy posiadają wasali. Gracz zmuszony więc będzie do zawierania porozumień, podpisywania układów i sojuszy, aby wspólnie ze sprzymierzeńcami pokonać przeciwnika. W grze mamy aż 9 ras podzielonych na 3 ugrupowania: Królestwo, Klany oraz Pakt, w którego skład wchodzą Mroczne Elfy, Gargulce i Cienie.

Oczy nasze cieszą rozmaite efekty graficzne, niejednokrotnie uświadczane dotychczas wyłącznie w strzelaninach, stanowiących wszak zdecydowaną awangardę w branży w tej materii. Rzecz jasna malkontenci i tak poczują się zawiedzeni brakiem tego czy innego "wodotrysku", niemniej nie będzie to nic innego, jak zwykłe szukanie dziury w całym. Muzyka zaś jest jedną z piękniejszych oferowanych przez gry komputerowe.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - 1 ŚREDNIA OCENA - 95%
Gra połączenia strategii i RPG. Wci
Szymiii - 95%
więcej recenzji dodaj recenzję