LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Space Station Sim

Space Station Sim
Sztab VVeteranów
Tytuł: Space Station Sim
Producent: Vision Videogames
Dystrybutor: Play
Gatunek: sim
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Mande
Ocena
czytelników 71% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Space Station Sim Screen 1 Space Station Sim Screen 2 Space Station Sim Screen 3
Jest to gra z gatunku strategii ekonomicznych o tematyce „kosmicznej”, tworzona we współpracy z NASA. W Space Station Sim wcielamy się w pracownika agencji NASA I nadzorujemy budowę oraz funkcjonowanie stacji kosmicznej.
Każda stacja składa się z tzw. modułów. Można je dobierać spośród tych oferowanych przez agencje kosmiczne NASA, ESA (europejska), NASDA (japońska), CSA (kanadyjska) oraz RSA (rosyjska). Liczba możliwych kombinacji oscyluje w granicach 1000.

Do dyspozycji gracza jest pięć możliwości wystrzelenia części na orbitę. Może on to uczynić poprzez statki Space Shuttle, Soyuz, Proton, HTV, ATV. Każdy z nich ma nieco inne parametry i rolę w grze.

W czasie funkcjonowania stacji, zadaniem gracza jest nadzór nad załogą, którą musi on wcześniej skompletować. Można wzorem innych gier stworzyć bohaterów zarówno fizycznie (wygląd) jak i psychicznie (charakter). Wszystko sprowadza się do tego, żeby astronauci godnie żyli i wykonywali badania. Oczywiście, żeby było komu badać, astronauci muszą jakoś przeżyć, więc niezbędne są regularne dostawy zaopatrzenia.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję