LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Space Rangers 2: Rebelia

Space Rangers 2: Rebelia
Sztab VVeteranów
Tytuł: Space Rangers 2: Rebelia
Producent: Elemental Games
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2006-01-19
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 90% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Space Rangers 2: Rebelia Screen 1 Space Rangers 2: Rebelia Screen 2 Space Rangers 2: Rebelia Screen 3
Czasem dzieje się tak, że jakaś gra powstaje w mało znanym studiu deweloperskim. Nie słychać przy tym szumnych zapowiedzi, trudno znaleźć o produkcji jakiekolwiek informacje. Taką mało znaną, a dobrą produkcją jest gra Space Rangers 2: Rebelia.
Po rozpoczęciu nowej gry wybieramy pilota, który będzie naszym alter ego w grze. Do wyboru mamy jedną z pięciu ras zamieszkującą galaktykę. Są to Malokowie, Pelegianie, Ludzie, Feyanie i Gaalianie. Rasy różnią się nie tylko wyglądem zewnętrznym. Pelengianie to przede wszystkim piraci, sabotażyści i prowokatorzy, Malokowie dzięki swojej sile to doskonali żołnierze, a Gaalianie to naukowcy. Po wybraniu rasy, portretu i imienia należy określić, kim chce się być. Możemy zostać żołnierzem, najemnikiem, kupcem, korsarzem albo piratem. Dla każdego coś miłego. Następnie wybieramy 2 z 6 umiejętności. Są to: celność, mobilność, umiejętności techniczne, umiejętności handlowe, charyzma oraz dowodzenie. Muszę niestety rozczarować tych, którzy myśleli, że to już koniec wyborów. Należy wybrać jeszcze początkowe wyposażenie w ilości dwóch sztuk. Tutaj mamy do wyboru m.in. kilka rodzajów uzbrojenia, silnik, zbiornik z paliwem, radar i chwytak. Nim rozpocznie się właściwą grę, trzeba dokonać jeszcze jednego bardzo ważnego wyboru. Jest to oczywiście wybór poziomu trudności. W Space Rangers 2 występuje aż pięć poziomów trudności. Ten piąty poziom jest całkowicie definiowany przez gracza. Po prostu rozwija się specjalne menu, w którym możemy wybrać elementy gry mające być łatwiejszymi oraz te, które mają być trudniejsze.

Po przejściu szkoleń gracz ma pełną dowolność w wykonywaniu zadań. Może po prostu robić wszystko, na co ma tylko ochotę. Może więc napadać na statki transportowe, wylądować na jakiejś planecie i poprosić lokalny rząd o jakąś misję albo po prostu kupić jakieś dobra i zająć się handlem.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
27.08.2013 | adrianz554 » Szkoda że niektóre kody nie działają.
01.07.2008 | Klemens » Mówisz i masz:) Dzięki za zwrócenie uwagi.
19.06.2008 | Dawid x » Super opis gry. Szkoda tylko że bez kodów:-(
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję