LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Soviet City

Soviet City
Sztab VVeteranów
Tytuł: Soviet City
Producent: chickeninthecornstudio
Dystrybutor: chickeninthecornstudio
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2016-03-31
Premiera Świat:
Autor: tenshi_chan
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Soviet City Screen 1 Soviet City Screen 2
Soviet City to komunistyczny city builder.
Jest to gra, wokół której już dawno było głośno. W Rosji wzbudziła wiele kontrowersji, została zbojkotowana, i tym chętniej kupowano ją na Zachodzie.

Naszym zadaniem jest zbudowanie komunistycznej potęgi zmuszając ludzi do pracy, eksportując dobra i terrorem panując nad niezadowoleniem, ale w granicach rozsądku, aby ludziom nie przyszło do głowy jakieś tam powstanie, bo wówczas tracimy swoją władzę i jedyne co ewentualnie możemy to rozpocząć jeszcze raz...

Gra jest dość trudna. Mamy dziennie zadania do wykonania, które choć z początku wydają się banalne, to często przybliżają nas do nieuchronnej katastrofy z powodu zaniedbania czegoś innego. Istnieje też duża zależność między budynkami, każdy wpływa na jakąś statystykę, trzeba więc rozważnie planować kolejność stawianych budowli.

Klimat jest genialny, muzyka działa tak mocno na klimat, że sami do siebie mamy ochotę mówić per "towarzyszu". Grafika jest dość ciekawa, niecodzienna, jak najbardziej na plus. Gra jednak nadal pozostaje w early accesie i jak to z wczesnym dostępem bywa - ma swoje bolączki.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję