LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Soldier Of Fortune 2: Double Helix

Soldier Of Fortune 2: Double Helix
Sztab VVeteranów
Tytuł: Soldier Of Fortune 2: Double Helix
Producent: Raven Software
Dystrybutor: Licomp Empik Multimedia
Gatunek: FPS
Premiera Pl: 2006-06-12
Premiera Świat:
Autor: gary_joiner
Ocena
czytelników 74% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Soldier Of Fortune 2: Double Helix Screen 1 Soldier Of Fortune 2: Double Helix Screen 2 Soldier Of Fortune 2: Double Helix Screen 3
Grając Soldier Of Fortune 2: Double Helix wcielisz się w znanego z pierwszej części gry Johna Mullinsa: specjalistę od uzbrojenia i najemnika z zasadami. Zmierzyć będziesz musiał się terrorystyczną organizacją, której udało się zdobyć śmiertelnie groźną broń biologiczną – wirusa Gemini. By ochronić ludzkość przed niecnymi zakusami złych facetów odwiedzisz i ostrzelasz rozmaite części globu ( między innymi Pragę, Hong Kong, Kamczatkę, Nowy Jork).
Gra różni się znacząco od swojej poprzedniczki. Autorzy położyli silny akcent na realizm rozgrywki. Mullins jest o wiele wrażliwszy na ołów, jednak dzięki pancerzowi nadal jest w stanie znieść więcej niż jego pechowi przeciwnicy. Bezmyślne wbieganie w sam środek strzelaniny kończy się na ogół drastycznie stąd też gracz zmuszony jest do wykorzystywania przeszkód terenowych w charakterze osłony, odrobiny taktycznego planowania i cichego, subtelnego eliminowania wrogów. Realistyczny model odrzutu broni i wymagające AI przeciwników także nie ułatwiają Mullinsowi życia. Kolejnym ukłonem w stronę rzeczywistości jest oddany w ręce gracza arsenał składający się z kilkunastu, jak najbardziej realnych, broni (między innymi AK-74, USAS-12, M1911 )

Soldier Of Fortune 2: Double Helix stworzona została w oparciu o zmodyfikowany silnik Quake 3. Znana z pierwszej odsłony serii możliwość krwawego pozbawiania przeciwników kończyn i głów została rozwinięta i dopracowana – przeciwnikom można odstrzelić więcej pod warunkiem, że dysponuje się odpowiednio dużą siłą ognia.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję