LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Sims 3

Sims 3
Sztab VVeteranów
Tytuł: Sims 3
Producent: Maxis
Dystrybutor: Electronic Arts Polska
Gatunek: sim
Premiera Pl:2009-06-05
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 74 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90% procent
Głosuj na tę grę!

Sieciowe atrakcje w The Sims 3

Poznaliśmy internetowe usługi, z których będziemy mogli skorzystać w trzeciej odsłonie gry The Sims.
Twórcy szykują kilka ciekawych atrakcji, przeznaczonych także dla bardziej kreatywnych miłośników serii. Najważniejszym dodatkiem jest bonusowe miasteczko, dostępne w sieci zupełnie za darmo już w dniu premiery. Gracze będą mogli też dzielić się twórczością, wymieniać informacjami i robić zakupy.

Portal wystartuje 2 czerwca wraz z premierą samego tytułu. Zamiast obecnej reklamowej strony pojawi się serwis dla graczy, oferujący wiele elementów. Dostęp do niego otrzymamy między innymi z poziomu tzw. Game Launchera. Fani będą mogli przejrzeć posiadane pliki oraz zainstalowane dodatki. Pojawią się też informacje o świeżych uaktualnieniach i szczególnie ważnych promocjach związanych z grą.

Wspomniane miasto będzie nazywało się Riverview i według zapowiedzi ściągniemy je bez żadnych opłat. TheSims3.com to jednak znacznie więcej. Chodzi przede wszystkim o dzielenie się nagranymi filmami. O tej opcji wiedzieliśmy już jakiś czas temu. Potwierdzono, że po stworzeniu własnego dzieła będzie można wyeksportować je na portal i później zaprezentować na dowolnej stronie (dzięki opcji embed).

Każdy z graczy będzie mógł utworzyć własny profil, w którym pojawi się również zakładka My Studio, zarządzająca filmami, historiami oraz obiektami. Posiadacze The Sims 3 otrzymają także możliwość prowadzenia własnego bloga, wybrania awatara i ulubion
ych piosenek. Wszystko po to, aby użytkownicy gry mogli komunikować się ze sobą, wymieniać rozmaitymi plikami i po prostu dobrze bawić.

Oprócz usług komunikacyjno-społecznych przygotowywany jest również system wymiany plików oraz sklep. Zobaczymy spis najbardziej popularnych obiektów, wyszukiwarkę, przeglądarkę oraz opinie innych graczy na temat produktów. Po zarejestrowaniu gry w sieci każdy użytkownik otrzyma równowartość 10 dolarów wyrażoną w SimPointach, które są wirtualną walutą serii The Sims.

Posłuży ona oczywiście do zakupu dodatkowych elementów. Więcej wirtualnych pieniędzy nabędziemy za pośrednictwem karty kredytowej lub przykładowo usługi PayPal. Na razie nie znamy polskiego kursu tego elektronicznego pieniądza (wiadomo, że za jeden punkt Amerykanie zapłacą jednego centa). Wiadomo też, że SimPointy będą dostępne w pakietach - 500, 1000, 2000 - za dolary, euro, funty i inne waluty.

Na pewno wokół gry powstanie społeczność jej miłośników, której powyższe usługi powinny się przydać. Warto przypomnieć, że Electronic Arts uruchomiła sklep dla posiadaczy The Sims 2 w ubiegłym roku. Zapewne w przypadku części trzeciej będzie on działał na podobnych zasadach.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - Gry-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
27.11.2015 | Nutella » Świetna 05.08.2010 | blazejco12345 » h gyu
03.03.2010 | Cyleon » Ta gra jest super. Polecam sam mam na koncie kilka
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję