LOGOWANIE
Zarejestruj sie

SimCity 4

SimCity 4
Sztab VVeteranów
Tytuł: SimCity 4
Producent: Maxis
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2003-03-07
Premiera Świat:
Autor: Mande
Ocena
czytelników 88% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
SimCity 4 Screen 1 SimCity 4 Screen 2 SimCity 4 Screen 3
SimCity 4 to kolejna gra studia Maxis poświęcona budowaniu własnego miasta marzeń. Jej poprzedniczką jest SimCity 3000, a następczynią SimCity Societes. Gracz wciela się w niej w rolę burmistrza i zarządza wybraną metropolią. Można ją budować od podstaw, ale możliwe jest też wykorzystanie jednego z przykładowych miast.
Zadaniem burmistrza jest rozbudowa miasta (wyznaczanie stref, posterunków policji, straży pożarnej, przychodni, szpitali itp. oraz czuwanie nad sprawnością działania sieci energetycznych wodociągowych, budowa dróg, torów kolejowych, metra, lotnisk, portów i co najważniejsze – rozdysponowywanie pieniędzy Simów czyli sporządzanie budżetu). Gra nie ma wyznaczonego celu.

Przy budowie i administracji miasta będą nam pomagać doradcy, którzy są głosem naszego społeczeństwa. Aby jeszcze bardziej móc poznać marzenia mieszkańców, mamy możliwość stworzenia własnego Sima, który mieszkając w naszej metropolii będzie mówił nam o swoich pragnieniach i opinii na nasz temat.

Innowacją w stosunku do poprzednich gier z serii jest rozgrywka w pełnym 3D na bardzo dużym obszarze. Zauważalne są interakcje pomiędzy miastami, pomiędzy którymi swobodnie mogą się przemieszczać Simowie.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję