LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Romance of the Three Kingdoms XIII

Romance of the Three Kingdoms XIII
Sztab VVeteranów
Tytuł: Romance of the Three Kingdoms XIII
Producent: Koei
Dystrybutor: --BRAK---
Gatunek: Strategiczna/RPG
Premiera Pl: 2016-01-28
Premiera Świat:
Autor: Hunter
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Romance of the Three Kingdoms XIII Screen 1 Romance of the Three Kingdoms XIII Screen 2 Romance of the Three Kingdoms XIII Screen 3
Trzynasta już odsłona popularnego (szczególnie na wschodzie) cyklu strategicznych gier turowych luźno opartych na kultowej powieści pod tym samym tytułem.
Romance of the Three Kingdoms XIII ponownie przenosi nas do burzliwych czasów starożytnych Chin (akcję gry datuje się na II wiek naszej ery) gdzie trzy rody walczyły o totalną dominację nad całym krajem.

Zadaniem gracza jest wcielenie się w jeden z trzech rodów i poprowadzenie go do zwycięstwa. Pomogą mu w tym barwni generałowie (po kilkudziesięciu na każdą ze stron), których prowadzimy do boju, z którymi prowadzimy rozmowy dyplomatyczne, a także rozwijamy ich personalne statystyki.

Trzynasta odsłona cyklu jest naturalnym rozwinięciem poprzednich odsłon serii, która swój żywot rozpoczęła jeszcze w erze ośmiu bitów. Jest jednocześnie najnowocześniejszą częścią, która stanowi najlepszy punkt do rozpoczęcia swojej przygody z chińskimi wojakami ( i wojaczkami).
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję