LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Rescue HQ - The Tycoon

Rescue HQ - The Tycoon
Sztab VVeteranów
Tytuł: Rescue HQ - The Tycoon
Producent: StillAlive
Dystrybutor:
Gatunek: Tycoon
Premiera Pl:2019-05-28
Premiera Świat:
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70% procent
Głosuj na tę grę!

Rescue HQ – The Tycoon na pierwszym zwiastunie

Wydawca Aerosoft oraz studio stillalive prezentują pierwszy zwiastun najnowszego symulatora Rescue HQ – The Tycoon.
Zadaniem gracza w Rescue HQ jest opieka nad bezpieczeństwem i zdrowiem mieszkańców miasta poprzez kierowanie stacją ratunkową, dysponującą oddziałami policji, straży pożarnej i pogotowia. Tytuł ma zadebiutować na rynku w drugim kwartale 2019 roku i będzie dostępny w polskiej wersji językowej.Jako kierownik centrum ratunkowego, gracz musi zadbać o to, aby w siedzibie było wystarczająco personelu i zasobów, musi być również przygotowany na nieprzewidziane wypadki oraz operacje specjalne. Ograniczone zasoby finansowe są jednym z wielu wyzwań, z
którymi przyjdzie mu się zmierzyć. Dostępne scenariusze rozgrywają się w rzeczywistych miastach i posiadają zmienne poziomy trudności.

Rescue HQ oferuje urozmaiconą rozgrywkę dzięki koordynacji trzech różniących się od siebie oddziałów ratowniczych. Jako dowódca straży pożarnej, gracz stawia czoła pożarom oraz innym misjom jak i pilnuje zaopatrzenia w niezbędny sprzęt. Rolą szefa policji jest organizowanie i koordynowanie rozmaitych akcji, jak choćby aresztowania. Jako szef pogotowia ratunkowego, gracz dba o skuteczną pierwszą pomoc oraz opiekę nad pacjentem, stopniowo budując oddział ambulatoryjny.

Źródło:
"Wojtini" - IGN Polska

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję