LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Quantum of Solace: The Video Game

Quantum of Solace: The Video Game
Sztab VVeteranów
Tytuł: Quantum of Solace: The Video Game
Producent: Beenox Inc.
Dystrybutor: Licomp Empik Multimedia
Gatunek: gra akcji
Premiera Pl: 2008-11-21
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 73% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Quantum of Solace: The Video Game Screen 1 Quantum of Solace: The Video Game Screen 2
Quantum of Solace: The Video Game to hybryda strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby i gry akcji z perspektywy trzeciej osoby.
Fabuła gry Quantum of Solace zaczyna się dokładnie w tym samym momencie, w którym kończy się film „Casino Royale”. Bond, James Bond dopada Mr. White`a. Niestety jego podróż do bagażnika Aston Martina przerywają bandyci z tajnej organizacji, której White jest członkiem. W grze są przedstawione wydarzenia, które się dzieją... w trakcie trwania filmów. Nie, nie pomyliłem się. Akcja gry Quantum of Solace jest umiejscowaniona w obecnym jak i poprzednim filmie. Rzadko jednak wykonujemy te same zadania co filmowy Bond. Bardzo często dzieje się tak, że to co dzieje się na ekranie komputera nie miało miejsca w filmach, jednak ich akcja dzieje się tuż przed lub tuż po wybrykach Bonda.

Sama rozgrywka przypomina bardzo mocno tę z Gears of War. Na czym to polega? Podbiegamy do jakiejś przeszkody takiej jak ławka, beczki z winem, murek czy ściana, po czym celujemy do przeciwników. Gdy dany teren zostanie oczyszczony podbiegamy do kolejnego murka czy ściany. Na szczęście rozgrywka w Quantum of Solace nie sprowadza się tylko do strzelania a la GoW. Dużo bardziej premiowane jest przechodzenie gry po cichu.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
12.11.2008 | Klemens » Kilka uwag do wojmanowskich refleksji z filmu (pat
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję