LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Phantom Doctrine

Phantom Doctrine
Sztab VVeteranów
Tytuł: Phantom Doctrine
Producent: Creative Forge Games
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 55% procent
Głosuj na tę grę!

Prezentacja najważniejszych elementów Phantom Doctrine – szpiegowskiego XCOM-a

Na dwa tygodnie przed premierą Phantom Doctrine deweloperzy ze studia CreativeForge Games opublikowali nowy materiał wideo.
Jednym z filarów sukcesu będzie dobór agenta, który poradzi sobie z realizacją danego zlecenia. Oczywiście niezależnie od tego, na jak bardzo zaprawioną w bojach osobę postawimy, warto będzie zadbać o jej nową tożsamość i zapewnić jej właściwe narzędzia; oprócz rozmaitych gadżetów pokroju wytrychów, w myśl zasady „przezorny zawsze ubezpieczony” na jej podorędziu powinien znaleźć się pistolet z tłumikiem. Poza tym naszemu podopiecznemu w każdej chwili może się przydać dodatkowe wsparcie – nigdy nie wiadomo, czy nie zdarzy mu się wpaść w poważne tarapaty, z którymi nie byłby w stanie sobie poradzić w pojedynkę.Na tym nie koniec, gdyż przydatne okażą s
ię również dane wywiadowcze pozyskiwane w toku zmagań; nie wszystkie będą jednak kompletne, a połączenie ich w logiczną całość także będzie leżeć w naszej gestii. Co ciekawe, choć eliminacja przeciwników będzie jak najbardziej wskazana, często lepszym rozwiązaniem będzie ogłuszenie jednego z nich i przetransportowanie do bazy, celem wydobycia z niego cennych informacji przez naszych naukowców. Na koniec warto wspomnieć również o rozwoju technologii – dzięki temu na przykład umożliwimy naszym agentom bezpieczną ucieczkę z miejsca akcji.

Phantom Doctrine zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One 14 sierpnia 2018 roku; nad Wisłę gra trafi z kinową lokalizacją, a kupimy ją za około 149 złotych.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję