LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Phantom Doctrine

Phantom Doctrine
Sztab VVeteranów
Tytuł: Phantom Doctrine
Producent: Creative Forge Games
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 55% procent
Głosuj na tę grę!

Polska strategia Phantom Doctrine z nowym zwiastunem

Obiecująca strategia turowa Phantom Doctrine, nowe dzieło warszawskiego studia CreativeForge Games, otrzymała tuż przed E3 nowy zwiastun.
Potwierdza on, że gra będzie mieć premierę już za niedługo, na PC, PS4 oraz XONE.Krótki trailer zdradza graczom jeden z głównych punktów przedstawionej w Phantom Doctrine intrygi – Inicjatywę Beholder, odpowiedzialną m.in. za tajemnicze zatonięcie sowieckiej łodzi podwodnej czy zamachy w ambsadach. Na zwiastunie zobaczycie też kilka ujęć z samej rozgrywki – i to nie tylko z misji, gdzie aktywnie staramy się wyelim
inować przeciwników lub przejąć dane, ale też z zarządzania swoją organizacją. Jak bowiem podkreślają deweloperzy, ten element będzie w grze absolutnie kluczowy i rozbudowany jeszcze bardziej, niż w konkurencyjnych przedstawicielach gatunku. W Phantom Doctrine poprzez operacje plastyczne zmienimy wygląd agentów, wypierzemy mózgi pojmanym przeciwnikom i wszczepimy elektroniczne ulepszenia naszym podwładnym. W tej alternatywnej wersji zimnej wojny wszelkie skrupuły lepiej będzie zostawić za drzwiami.

Źródło:
Jakub Mirowski - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję