LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Phantom Doctrine

Phantom Doctrine
Sztab VVeteranów
Tytuł: Phantom Doctrine
Producent: Creative Forge Games
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 55% procent
Głosuj na tę grę!

Cena i data premiery Phantom Doctrine – szpiegowskiego XCOM-a rodem z Polski

Warszawskie studio CreativeForge Games podzieliło się z graczami ceną oraz datą premiery swojego nowego dzieła.
Phantom Doctrine zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One 14 sierpnia 2018 roku; produkcję wyceniono na 39,99 dolarów (w przeliczeniu około 149 złotych), a nad Wisłą pojawi się ona z polskimi napisami.

Akcja Phantom Doctrine będzie się toczyć w alternatywnej wersji 1983 roku. Na świecie co rusz wybuchają lokalne konflikty, poprzez które pewna potężna grupa zamierza przejąć kontrolę nad światem. W tym momencie do akcji wkroczy gracz, który stanie na czele tajnej organizacji zwanej The Cabal; jego nadrzędny cel to zażegnanie kryzysu, nim będzie zbyt późno.

Pomimo że większość czasu spędzimy na wykonywaniu misji, podczas których przejmiemy kontrolę nad agentami o zróżnicowanych umiejętnościach (oczywiście rozgrywka będzie się toczyć w trybie turowym), pomiędzy kolejnymi etapami zajmiemy się zarządzaniem organizacją; na naszych barka
ch będzie spoczywać werbunek i szkolenie nowych agentów czy też rozmieszczanie ich w różnych częściach świata, by w razie potrzeby skorzystać z ich pomocy. W miarę postępów zyskamy dostęp do cennych surowców i technologii, które pozwolą nam między innymi zwiększyć swój potencjał bojowy lub odkryć nowe techniki przesłuchań oraz prania mózgów. W toku zmagań nie zabraknie również motywu podrabiania dokumentów, zapewniania fałszywych tożsamości agentom czy wreszcie zmiany ich wyglądu.

Warto odnotować, że rozgrywka będzie mieć nieliniowy przebieg; to od nas będzie zależeć, czy wparujemy na pozycje wroga z okrzykiem bojowym na ustach, czy też zdecydujemy się na cichą eliminację nieprzyjaciół. Ponadto nasze działania znajdą odzwierciedlenie w globalnej sytuacji.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję