LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Paraworld

Paraworld
Sztab VVeteranów
Tytuł: Paraworld
Producent: SEK.ost
Dystrybutor: Nicolas Games
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2006-12-06
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 77% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Paraworld Screen 1 Paraworld Screen 2 Paraworld Screen 3
Paraworld to trójwymiarowa strategia czasu rzeczywistego, która być może i nie ustanawia nowych standardów gatunku, lecz na pewno oczarowuje graczy zupełnie nowym ekscytującym światem. Uniwersum to pełne jest prehistorycznych gadów, dzikich zwierząt i ludzi. Zasiadając wysoko nad ziemią, ponad głowami potężnych dinozaurów, gracz dowodzi prehistorycznymi wojownikami w pięknym, a jednocześnie niebezpiecznym świecie.
Wkraczasz do walki uzbrojony w przerażającą broń i umalowany w barwy wojenne. Rozgrywkę urozmaicają różnorodne jednostki, w większości są to ogromne dinozaury, które jednym ruchem paszczy czy ogona wysyłają w niebyt cały oddział przeciwnika.

Paraworld wprowadza do rozgrywki kilka ciekawych elementów. Kontroler Armii to unikalny piramidowy system dowodzenia poszerzający możliwości strategiczne i umożliwiający błyskawiczne reagowanie na nową sytuację. Każda jednostka ma swój poziom doświadczenia, a im wyższy on jest tym mniej takich jednostek możemy mieć. Poczynając od kilkunastu na najniższym, a kończąc na jednej najpotężniejszej jednostce na najwyższym poziomie. Panel dość sprawnie informuje nas o tym co dzieje się z oddziałami.

Oprawa Paraworld jest bajeczna i kolorowa. Dinozaury naprawdę górują nad polem bitwy i wyglądają tak jak powinny. Animacje i muzyka również nie odstają od dzisiejszych standardów. Oprawa audiowizualna jak i sama gra nie są więc, jak można by przypuszczać po tematyce, prehistoryczne ;).
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję