LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Nantucket

Nantucket
Sztab VVeteranów
Tytuł: Nantucket
Producent: Picaresque
Dystrybutor:
Gatunek: Tycoon
Premiera Pl: 2018-01-18
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Nantucket Screen 1 Nantucket Screen 2
Nantucket to hybryda gry ekonomicznej, taktycznej oraz przygodowej.
Najpierw musimy zgromadzić stosowną załogę i właściwie się wyekwipować. Jakkolwiek w teorii brzmi to łatwo, wymaga to jednego podstawowego dobra, którego nie posiadamy – pieniędzy. W konsekwencji gros naszej działalności sprowadzać się więc będzie do gromadzenia tychże środków, co możemy osiągnąć bądź w drodze rzeczonego wielorybnictwa, bądź też wskutek realizacji różnych pobocznych zleceń, sprowadzających się do spenetrowania potencjalnych nowych łowisk, przewiezieniu ładunku, udania się na poszukiwania zaginionego statku czy też ubicia morskiego potwora.

Jednakże od samego polowania na wieloryby – pomimo ekologicznych poglądów – się nie wywiniemy, gdyż załoga zarabia tylko w drodze wypłaty „dywidendy” ze sprzedaży wielorybiego sadła i tranu, unikanie polowań będzie więc negatywnie odbijało się na morale załogi. Co więcej, zwyczajnie jest to najbardziej opłacalna działalność, zwłaszcza gdy załoga nie jest jeszcze zbyt wykwalifikowana, a w konsekwencji nasz udział jest znaczny

Samo polowanie możemy scedować podkomendnym, którzy w tym zakresie są średnio efektywni, bądź też wziąć je we własne ręce. Czynność ta rozgrywa się w postaci taktycznej minigry, której wynik końcowy jest tyleż zależny od naszego planu, co i szczęścia w rzutach kośćmi.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję