LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Monster Jam Steel Titans

Monster Jam Steel Titans
Sztab VVeteranów
Tytuł: Monster Jam Steel Titans
Producent: Rainbow Studios
Dystrybutor:
Gatunek: Zręcznościowa
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 65 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Monster Jam Steel Titans Screen 1 Monster Jam Steel Titans Screen 2
Monster Jam Steel Titans to gra zręcznościowa pozwalająca pokierować tzw. monster truckami.
Omawiana gra nie komplikuje tego, co banalne – od razu usadza nas za kierownicą danego pojazdu i na konkretnych przykładach, krok za krokiem, uczy nas podstawowych elementów, które będą się składały na rozgrywkę – sterowania (które sprowadza się do klasycznego WSAD-u oraz jednego dodatkowego klawisza, który ma nas „stawiać na cztery łapy”), elementów wyzwań związanych z poszczególnymi trybami… i zasadniczo tyle. Twórcy uznali, że nie ma co komplikować tego, co nieskomplikowane, opanowanie podstaw to dosłownie kilka minut, całość zaś czyni zadość hasłu „easy to learn, hard to master”.

To podejście zresztą przejawia się w szeregu innych elementów – np. w każdej chwili możemy zrezygnować z samouczka i oddać się rozgrywce dowolnego rodzaju, choć uzyskanie dostępu do większości torów i aren itp. będzie wymagało uporania się z trybem kariery, czyli swego rodzaju kampanią, weryfikującą nasze postępy.

Rzeczonych trybów jest zaś całkiem sporo – mamy do czynienia z klasycznymi wyścigami, jak również trybem mniej czy bardziej swobodnym, punktującym nasze akrobacje… bądź dokonane przez nas zniszczenia. Osiągnięcie maestrii w dowolnej kategorii nie będzie jednak zbyt szybkie, gdy to jednak nastąpi czeka nas jeszcze całe multum odskoczni i wariacji.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję