LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Mereks Market

Mereks Market
Sztab VVeteranów
Tytuł: Mereks Market
Producent: Big Village Games
Dystrybutor:
Gatunek: Zręcznościowa
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Mereks Market Screen 1 Mereks Market Screen 2
Merek's Market to gra zręcznościowa.
Jesteśmy rzemieślnikiem, przy czym kolejny raz muszę zauważyć, że wcale nie stolarzem, garncarzem czy innym folusznikiem – każdym z rzeczonych fachów trudnimy się po trochu, jesteśmy klasyczną „złotą rączką”, co to potrafi „z niczego uczynić coś”.

Nie jest bynajmniej tak, że sami musimy wymyślać poszczególne rozwiązania, każda receptura jest dostępna w stosownej księdze, musimy tylko do niej dobiec i zapamiętać – oczywiście nie ma przeciwwskazań, by zaglądać do niej co i rusz, naszym „przeciwnikiem” jest jednak czas, którego po prostu brakuje na tego rodzaju „rozrzutność”.

Presja czasu jest bowiem głównym wyzwaniem podczas zabawy – przychodzi bowiem klient, który zgłasza zapotrzebowanie na taki towar czy inne utensyliom, następnie musimy złapać stosowne ingrediencje rozrzucone po zakładzie (a trzeba pamiętać jakie), przy czym przy odpowiednim stole czy piecu musimy wykonać przy nich stosowne prace, tak by przeistoczyły się w pożądany produkt, na końcu zaś jeszcze musimy dokonać stosownej transakcji. Brzmi prosto, i co do zasady takie jest w istocie, tylko nieustannie musimy pędzić na złamanie karku.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję