LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Lula: The Sexy Empire

Lula: The Sexy Empire
Sztab VVeteranów
Tytuł: Lula: The Sexy Empire
Producent: Interactive Strip
Dystrybutor:
Gatunek: Tycoon
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Lula: The Sexy Empire Screen 1 Lula: The Sexy Empire Screen 2
Lula: The Sexy Empire to strategia ekonomiczna, która pierwotnie ukazała się pod tytułem Wet: The Sexy Empire, przeznaczona dla zdecydowanie dorosłego (choć niekoniecznie dojrzałego) gracza.
Początkowo mamy do czynienia z zapadłą dziurą, w której niemal wszystko jest prostackie – oczekiwania, towarzystwo, możliwości. Skupiamy się na zarabianiu w drodze striptizu w barze dla zmotoryzowanych, szantażach z wykorzystaniem uprzednio zaaranżowanych kompromitujących zdjęć, jak też amatorskich produkcji sprzedawanych pośrednikowi specjalizującemu się w niezbyt wyszukanym audytorium. Później jednak wkraczamy do Hollywood, w którym proces produkcyjny jest dużo bardziej złożony – i kosztowny – ale na tym nie kończą się nasze ambicje, chcemy bowiem nasycić swoją pornografią cały świat.

Wbrew pozorom trzeba się całkiem sporo nagłowić, by dopiąć wszystkie elementy tak, by efekt końcowy wynikający z naszych ksiąg rachunkowych był satysfakcjonujący. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że stopniem złożoności produkcja ta ze wszech miar ustępuje sztandarowym przedstawicielom gatunku, jak też pozycjom mniej wyrafinowanym, acz starannie przygotowanym.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję