LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Little Inferno

Little Inferno
Sztab VVeteranów
Tytuł: Little Inferno
Producent: Tomorrow Corporatio
Dystrybutor:
Gatunek: symulator
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 65 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Little Inferno Screen 1 Little Inferno Screen 2
Little Inferno to gra służąca relaksowi.
Idea tej produkcji jest banalnie prosta – kupujemy kolejne różnorakie przedmioty i wrzucamy je do wirtualnego kominka, po czym je rozpalamy i delektujemy się widokiem zniszczenia. O ile początkowo dane przedmioty są banalne, a widok ogarniającego je płomienia oczywisty, to stopniowo całość staje się coraz bardziej udziwniona i odrealniona. I tak pluszowy kotek pod wpływem ognia… defekuje pluszem, z lalki dżentelmena wypadają klejnoty, a dyskietka z wersją beta gry spala się w pikselach.

Co więcej, niektóre przedmioty są zupełnie fantastyczne, jak miniksiężyc, wokół którego wszystkie pozostałe przedmioty zaczynają orbitować czy mikroskopijnego Plutona zamrażającego wszystko, z czym się zetknie (mniejsza z tym jak się to ma do wiedzy astronomicznej).

Trzeba bowiem wyraźnie zaznaczyć, że produkcja ta nie jest zupełnie normalna, a niektóre jej mechanizmy są co najmniej kontrowersyjne, by nie użyć bardziej stanowczych słów. Jak ogniem nie powinny się bawić dzieci, tak i po Little Inferno nie powinny sięgać osoby infantylne bądź bezrefleksyjne. Zostaliście ostrzeżeni!
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję