LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Jagged Farm: Birth of a Hero

Jagged Farm: Birth of a Hero
Sztab VVeteranów
Tytuł: Jagged Farm: Birth of a Hero
Producent: GFI UA
Dystrybutor: -
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Mande
Ocena
czytelników 54% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Jagged Farm: Birth of a Hero Screen 1 Jagged Farm: Birth of a Hero Screen 2 Jagged Farm: Birth of a Hero Screen 3
Jagged Farm: Birth of a Hero to kolejne dzieło twórców takich gier, jak Officers (Kombat) czy Jagged Alliance 3D. Panowie (a być może i panie) z Game Factory Interactive przygotowali dość nietypowe dzieło traktujące, jak sama nazwa podpowiada, o wojnach na farmie.
W świecie Jagged Farm: Birth of a Hero świnia-przywódca, jego wieprza mość Pigius w pewnym momencie odkrywa ogromny potencjał tkwiący w jego pobratymcach. Postanawia go wykorzystać, tworząc śmiercionośną armię.

Wszyscy ludzie, zwierzęta (czyli ogółem nie-świnie) muszą mieć się na baczności, bowiem świetnie uzbrojona armia świń zaczyna siać spustoszenie na farmie, która powoli staje się ich własnością. Na drodze do ich zwycięstwa może stanąć tylko słodziutka bohaterka Gluk’Oza. Z zadziwiającą szybkością formuje armię, składającą się z dość osobliwej zbieraniny, ponieważ są w niej między innymi psy, bobry, niedźwiedzie, krety i kozy.

W Jagged Farm: Birth of a Hero jest ponad 20 różnych typów jednostek, a na swojej drodze ku zwycięstwu spotkamy 9 bohaterów, którzy dopomogą nam pokonać świnie. Teraz wszystko zależy od nas i od naszych zdolności strategicznych, które musimy wystawić na ciężką próbę.

Całość została oparta na silniku gry Officers wykorzystującym biblioteki DirectX 9, dynamiczne podświetlanie pikseli i ich cieniowanie.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję