LOGOWANIE
Zarejestruj sie

HotDogs HotGirls

HotDogs HotGirls
Sztab VVeteranów
Tytuł: HotDogs HotGirls
Producent: Fuzzyeyes Studio
Dystrybutor: TopWare Poland
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2006-03-10
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 77% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 30 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
HotDogs HotGirls Screen 1 HotDogs HotGirls Screen 2 HotDogs HotGirls Screen 3
HotDogs HotGirls to produkcja studia Fuzzyeyes. Gra znana za granicą pod trochę inną nazwą „HotDogs HotGals” jest strategią/symulatorem, w którym przyjdzie nam pokierować restauracją szybkiej obsługi. Natomiast to co wyróżnia HotDogs od innych gier ekonomicznych to z pewnością Hot Girls – gorące dziewczyny ;).
Gdy zaczynamy rozgrywkę dysponujemy małą restauracją przy plaży oraz niewykwalifikowanym i mało urodziwym personelem. Naszym celem będzie rozbudowa sieci knajp i restauracji, zatrudnianie pięknych dziewczyn, szkolenie ich oraz dbanie aby były zadowolone. Oczywiście cały czas musimy zwracać baczną uwagę na konkurencję, która przecież nie śpi. Dostępne są także mniej humanitarne metody walki z wrogiem. Kontakty z mafią są tutaj na porządku dziennym.

Z ciekawostek należy dodać, że gracz sam wybrać może skąpe stroje w jakich obsługiwać będą jego kelnerki. Mało tego możemy także samodzielnie udekorować własny lokal, aby wyglądał olśniewająco. Oprawa graficzna HotDogów jest całkiem znośna. Muzyka za to już nie. W grze wprowadzono także kilka minigierek. Nie są to jednak akcje, o których myślicie ;). Polowanie na myszy, rzucanie talerzami czy walka na pięści nie są jednak zbyt porywającymi zajęciami. Całość jest jednak lekko niedopracowana. Tej grze brakuje po prostu ostatecznego szlifu.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję