LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Hero Immortal King: The Infernal Forge

Hero Immortal King: The Infernal Forge
Sztab VVeteranów
Tytuł: Hero Immortal King: The Infernal Forge
Producent: Asmodee Editions
Dystrybutor: REBEL.pl
Gatunek:
Premiera Pl: 2008-00-00
Premiera Świat:
Autor: Villemo
Ocena
czytelników 63% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Hero Immortal King: The Infernal Forge Screen 1 Hero Immortal King: The Infernal Forge Screen 2
Trzy wyzwania, którym należy stawić czoła, trzy lochy które można ze sobą połączyć, by zagrać w nich samodzielnie lub z przyjacielem.
Hero Immortal King: The Infernal Forge przeznaczona jest dla dwóch graczy, jednak co ciekawe, daje również możliwość indywidualnej rozgrywki. Wcielić możemy się w dwie role. Pierwszą z nich jest Poszukiwacz Przygód, którego zadaniem będzie pokonanie pełnych niebezpieczeństw lochów, by na ich końcu spotkać najstraszliwsze monstrum. Przeciwnik- Mistrz Lochów- będzie zaś starał się za wszelką cenę mu w tym przeszkodzić (a możliwości trochę jest).

Obaj gracze wykazać się muszą zdolnością przewidywania, przebiegłością, sprytem oraz sporym szczęściem. Gra kończy się wraz z pokonaniem finałowego potwora, lub też w momencie utraty pewnych atrybutów przez Poszukiwacza Przygód.

Hero Immortal King: The Infernal Forge jest niewątpliwie grą ciekawą i świetnie wypełniającą smętne wieczory. Zaś pełna kompatybilność z pozostałymi tytułami serii (The Den of Dementia i The Lair of the Lich) sprawia, że grę można rozbudować według własnego uznania.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję