LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Gwiezdne Wilki 2

Gwiezdne Wilki 2
Sztab VVeteranów
Tytuł: Gwiezdne Wilki 2
Producent: X-bow Software
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: RTS/RPG
Premiera Pl: 2007-09-07
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 34% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 50 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Gwiezdne Wilki 2 Screen 1 Gwiezdne Wilki 2 Screen 2 Gwiezdne Wilki 2 Screen 3
Gwiezdne Wilki 2 to druga część ciekawego połączenia gry RPG oraz elementów strategii. Fabuła przenosi gracza do roku 2232 czyli sześć lat po wydarzeniach z części pierwszej. Pod dowództwo gracza oddany zostaje statek-baza oraz maksymalnie sześć myśliwców.
Tak jak w części pierwszej piloci zdobywają doświadczenie, a my wymieniamy je na przydatne umiejętności lub lepsze statystyki. Walka podczas, której możemy aktywnie wykorzystywać pauzę jest dynamiczna i wymaga od gracza pewnej dozy myślenia. Musimy bowiem formować eskadry, decydować o wyposażeniu myśliwców oraz o zadaniach każdego z pilotów. W końcu będziemy także wykorzystywać umiejętności bohaterów do osłony swoich statków bądź dezintegracji wrogich.

Nowości jakie pojawiły się w Gwiezdnych Wilkach 2 to przede wszystkim nowa, czwarta klasa myśliwców. Dwóch nowych podwładnych oraz możliwość najmowania najemników do pomocy podczas misji. Te ostatnie wykonywać możemy zgodnie z fabułą, bądź też wybierając z całej listy na każdej stacji handlowej. Niestety są one nieco nudne sama kampania zaś strasznie krótka. I nawet dwie panie z okładki nie ą w stanie zrekompensować nam tych minusów.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję