LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Geo-Political Simulator

Geo-Political Simulator
Sztab VVeteranów
Tytuł: Geo-Political Simulator
Producent: Eversim
Dystrybutor:
Gatunek: Strategiczna
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 53% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Geo-Political Simulator Screen 1 Geo-Political Simulator Screen 2
Geo-Political Simulator to nietypowa gra strategiczna, pozwalająca nam się wcielić w przywódcę jednego z dwudziestopierwszowiecznych państw.
Decydując się na wybór takiego a nie innego państwa określamy już w dużej mierze kształt naszej przyszłej rozgrywki. Zupełnie inne wyzwania staną bowiem przed nami, gdy postanowimy stanąć za sterami kraju demokratycznego z dużymi tradycjami władzy parlamentarnej, co innego zaś nas czeka, gdy wcielimy się w rolę despoty z jednego z państw Trzeciego Świata. Podobnie rzecz się będzie miała przy okazji oceny takiego a nie innego potencjału gospodarczego czy militarnego preferowanego państwa.

Gdy już wybierzemy „buty”, które nosić zapragniemy, czeka nas całe mnóstwo kolejnych i kolejnych decyzji. Będziemy podróżować po świecie i prowadzić rozmowy dyplomatyczne, spotykać się z celebrytami celem podniesienia własnej popularności w oczach narodu (czyt. motłochu), zbroić się i nawet prowadzić wojny zgodnie z clausewitzowską maksymą głoszącą, iż wojna jest li tylko przedłużeniem polityki.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
20.09.2010 | spiderlo » Trudna gra? Wygląda na dość zaawansowaną.
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję