LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Frostpunk: The Last Autumn

Frostpunk: The Last Autumn
Sztab VVeteranów
Tytuł: Frostpunk: The Last Autumn
Producent: 11 bit studios
Dystrybutor:
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Frostpunk: The Last Autumn Screen 1 Frostpunk: The Last Autumn Screen 2
Frostpunk: The Last Autumn to niesamodzielny dodatek do rozbudowanej gry ekonomicznej z elementami strategii czasu rzeczywistego.
Autorzy ponownie zdecydowali się na pewną modyfikację zasad rozgrywki już przez samą ingerencję w konstrukcję świata. O ile w przypadku pierwszego dodatku sprowadzało się to do implementacji „wyspiarskiej” konstrukcji całości, o tyle w przypadku Ostatniej Jesieni tak naprawdę zmiany były dalej idące – a mianowicie zgodnie z tytułem nie jesteśmy od razu konfrontowani z mrozami dużymi i bardzo dużymi, przeciwnie, niemal przez cały czas utrzymują się temperatury dodatnie, co już samo w sobie zmienia znaną graczowi ekonomię, chociażby pozbawiając go konieczności turbowania się o tego rodzaju przeznaczenie węgla.

Nie zmienia to jednak faktu, iż jesteśmy świadomi, że nadchodzi zima (a właściwie Zima), dlatego też niemal cały swój wysiłek kierujemy w stronę budowy pierwszego eksperymentalnego generatora, co okazuje się procesem wysoce złożonym i angażującym szereg zasobów, w tym wiele z nich nowego rodzaju.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję