LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Fragile Allegiance

Fragile Allegiance
Sztab VVeteranów
Tytuł: Fragile Allegiance
Producent: Gremlin Interactive
Dystrybutor: -
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 1996-12-31
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 90% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Fragile Allegiance Screen 1 Fragile Allegiance Screen 2 Fragile Allegiance Screen 3
Fragile Allegiance jest RTSem, którego akcja osadzona została w dalekiej przyszłości.
Ludzkość już dawno przemierza kosmos i nawiązuje kontakt z coraz to nowymi rasami obcych. Razem tworzą wspólną radę złożoną z ambasadorów wszystkich cywilizacji.

Jako przedstawiciel TetraCorp będziesz kolonizował nowo odkryte sektory kosmosu. Jak już powiedziałem FA jest RTSem. Daleko mu jednak do typowych przedstawicieli tego gatunku. Rozgrywkę zaczynasz posiadając jeden asteroid i niewielką ilość kasy do dyspozycji. Twoja w tym głowa, abyś umiejętnie wykorzystał dostępne ci zasoby. Wysyłaj zwiadowców, aby odkrywali nowe asteroidy nadające się do skolonizowania oraz te, które już zostały skolonizowane przez twoich rywali.

W grze jest w sumie 7 ras (szkoda, że można zagrać tylko ludźmi) różniących się nie tylko wyglądem, ale też tym, jak starają się osiągnąć cel. Jedni to pokojowo nastawieni handlowcy, drudzy politycy, inni będą atakować bez ostrzeżenia, a niektórzy to honorowi wojownicy, którzy atakują tylko, gdy zostaną do tego zmuszeni. Na szczęście nie musisz liczyć tylko na siebie.

Dyplomacja w grze jest całkiem rozbudowana, więc zawsze możesz poprosić o pomoc swego kosmicznego sąsiada, oczywiście, jeśli ten zgodzi się na twoje warunki. Kosmos nie jest bezpiecznym miejscem i to nie tylko ze względu na obcych (nie, nie tych Obcych;)). Kolonizowane przez nas asteroidy poruszają się i nigdy nie można w pełni przewidzieć, gdzie "zawędrują";).
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
05.08.2010 | blazejco12345 » To jest po prostu super.
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję