LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Emergency 4: Global Fighters For Life

Emergency 4: Global Fighters For Life
Sztab VVeteranów
Tytuł: Emergency 4: Global Fighters For Life
Producent: Sixteen Tons Entertainment
Dystrybutor: TopWare Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2006-12-04
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników 63% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Emergency 4: Global Fighters For Life Screen 1 Emergency 4: Global Fighters For Life Screen 2 Emergency 4: Global Fighters For Life Screen 3
W Emergency 4 wcielamy się w rolę dowódcy sztabu kryzysowego i trzymamy pieczę nad ludnością miasta. Pod naszą komendą znajdują się jednostki straży pożarnej, policji, pogotowia i służb technicznych. Najważniejszą część gry stanowi 20 misji połączonych w kampanię. Zadania są bardzo zróżnicowane - od zabezpieczenia zawalonej dzwonnicy kościoła, poprzez pułapkę na kartel narkotykowy, do ratowania ofiar trzęsienia Ziemi.
W ramach urozmaicenia kilka misji dzieje się poza obszarem miasta (Bliski Wschód, Antarktyda) W naszych misjach pomoże nam 45 jednostek. Występują wśród nich zarówno te uniwersalne, które możemy zobaczyć na ulicy (ambulanse, radiowozy, lawety), jak i te, które pojawiają się tylko w sytuacjach ekstremalnych, na przykład pojazdy „służb odkażania”, policyjne transportery opancerzone czy samoloty gaśnicze. Pojazdy możemy wzywać w każdej chwili (oczywiście nie za darmo), zależnie od sytuacji w terenie, która jest bardzo zmienna. Wyjątek stanowią misje poza granicami kraju, gdzie przed misją wybieramy jednostki, które polecą z nami na miejsce katastrofy. Im bardziej specjalistyczna jednostka, tym większy koszt jej przyjazdu. Do każdego pojazdu wysyłanego na miejsce akcji należy dobrać personel adekwatny do wydarzeń na ekranie. Nie będziemy przecież wysyłali negocjatora policyjnego, aby kontrolował ruch uliczny. Jednostki zostały odwzorowane w sposób realistyczny, praktycznie każda z nich posiada możliwość korzystania z ekwipunku.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję