LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Destroyer Command

Destroyer Command
Sztab VVeteranów
Tytuł: Destroyer Command
Producent: Ultimation Inc
Dystrybutor: Play It
Gatunek: symulator
Premiera Pl: 2002-05-27
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników 81% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Destroyer Command Screen 1 Destroyer Command Screen 2
Destroyer Command jest to symulator amerykańskiego niszczyciela w czasie 2 Wojny Światowej.W produkcji firmy Ultimation Inc, twórcy znanego symulatora U-Boota, Silent Hunter zaczynamy naszą marynarską karierę od jednego okrętu by – przy dobrym wietrze i sprawnych silnikach skończyć na dywizjonie złożonym z 8 jednostek.
W czasie rozgrywki możemy operować na praktycznie każdym stanowisku – od sternika, poprzez obsługę wszystkich dział, działek i wyrzutni, na operatorze sonaru kończąc. Możemy również dowodzić naszymi siłami z poziomu mapy taktycznej, za pomocą różnorakich rozkazów. Przed właściwą rozgrywką możemy wziąć udział w serii 5 misji treningowych. Gra oferuje nam 20 misji historycznych i generator zadań losowych, który daje nam w teorii 600 różnych wariantów rozgrywki. Na misje, jakim gracz musi sprostać składają się zadania typowe dla niszczycieli – ochrona konwojów, wspieranie większych jednostek, polowanie na U-Booty i wsparcie ogniowe desantów. Misje te mają miejsce zarówno na Pacyfiku jak i na Atlantyku.

Destroyer Command współpracuje w trybie gry wieloosobowej z grą Silent Hunter 2 i umożliwia w ten sposób stanięcie w szranki zarówno wirtualnym przywódcom wilczych stad, jak i kapitanom niszczycieli. Mimo że gra miała premierę dość dawno, to stale funkcjonuje sprawny fandom graczy tworzących nowe łatki i mody.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję