LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Desperados: Poszukiwany Żywy lub Martwy

Desperados: Poszukiwany Żywy lub Martwy
Sztab VVeteranów
Tytuł: Desperados: Poszukiwany Żywy lub Martwy
Producent: Spellbound
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2001-07-11
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 86% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Desperados: Poszukiwany Żywy lub Martwy Screen 1 Desperados: Poszukiwany Żywy lub Martwy Screen 2 Desperados: Poszukiwany Żywy lub Martwy Screen 3
Desperados to osadzona na Dzikim Zachodzi gra taktyczna z licznymi elementami akcji i przygody. Gra wzorowana jest na takich hitach jak Commandos, a dzięki świetnemu klimatowi jest jedną z lepszych w swoim gatunku.
Gracz kontroluje drużynę sześciu kowbojów pod dowództwem rewolwerowca Johna Coopera. Oczywiście zanim zbierzemy drużynę śmiałków minie parę misji. Każdy z bohaterów posiada inne umiejętności: Sam Williams jest ekspertem od materiałów wybuchowych, Doc McCoy cyrulikiem potrafiącym wyleczyć lżejsze rany, Kate O`Hara pokerową hazardzistką, Inigo Sanchez ogromnym bandytą z bronią w ręku, a Mia Yung to doświadczona szulerka. Do pokonania majmy 25 misji, powiązanych ciekawą fabułą, w których musimy ominąć wiele pułapek i stawić czoła ponad 20. przeciwnikom o odmiennych charakterystykach.

Sposób rozgrywki w unikalny sposób łączy szpiegowanie, akcję i taktykę z kontrolowaniem Wyspecjalizowanych jednostek, przez co sukces zależy od właściwego przydzielenia zadań.
Bardzo często zmuszeni będziemy planować wymyślne akcje, z kilkoma zaprogramowanymi ruchami dla każdego z bohaterów. Pierwszych sześć misji to tutorial wprowadzający w tajniki rozgrywki i wyjaśniający poszczególne funkcje. Poznamy w nim zakres ruchów bohaterów, a wiedzieć musicie że potrafią oni bardzo wiele.

Jak już wiadomo akcja gry toczy się wśród krajobrazów Dzikiego Zachodu: opustoszałe miasteczka, forty, kopalnie złota, saloony, więzienia czy jaskinie budują niepowtarzalny klimat, który przyciąga do monitora jak magnes. W walce używamy klasycznej broni, począwszy od pięści i noży, przez różne rewolwery i strzelby, na laskach dynamitu i beczkach prochu kończąc.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - 2 ŚREDNIA OCENA - 88%
Desperados to bardzo wciągająca gra
Tigikamil - 85%
Fajna gra w której mamy drużynę i w
Szymiii - 90%
więcej recenzji dodaj recenzję