LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Civilization 4: Warlords

Civilization 4: Warlords
Sztab VVeteranów
Tytuł: Civilization 4: Warlords
Producent: Firaxis Games
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 2006-08-25
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 74% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Civilization 4: Warlords Screen 1 Civilization 4: Warlords Screen 2 Civilization 4: Warlords Screen 3
Warlords to pierwszy dodatek do świetniej strategii turowej Sida Meier’a - Cywilizacji IV. I tak już świetny produkt rozbudowany został o nowe możliwości i scenariusze. Do tych pierwszych zaliczyć możemy nowe nacje (Koreańczycy, Kartagińczycy, Wikingowie, Zulusi, Celtowie i Turcy), wodzów takich jak Hannibal, Stalin, Ramzes II, czy Winston Churchill oraz innych niespotykanych w podstawce jednostek i budynków.
Od teraz możemy także posiadać wasali. W końcu należy zwrócić uwagę na tytułowych Warlords. Wielcy wojownicy pojawiają się gdy pokonamy odpowiednią ilość przeciwników i jak możecie się domyślić służą przede wszystkim jako dowódcy naszych wojsk. Poza tym dzięki nim nasze jednostki mogą szybciej się szkolić oraz być bardziej doświadczonymi w boju.

W dodatku znajdziecie osiem nowych scenariuszy nastawionych przede wszystkim na walkę. Każdy z nich rozgrywa się w innym okresie historycznym. W naszych misjach zjednoczymy całe Chiny i weźmiemy udział w podbojach Aleksandra Wielkiego. Podbijemy Egipt, Indie i Persję. Z kolei Podczas wojen Peloponeskich poprowadzimy Ateny lub Spartę do upragnionego zwycięstwa. Z czasów nam bliższych weźmiemy udział w wojnie siedmioletniej, gdzie staniemy po stronie Wielkiej Brytanii lub Francji. W innym scenariuszu powalczymy o kontrolę nad Azją, prowadząc do boju wojska Czyngis Chana. Kolejnym smaczkiem są podboje barbarzyńców kiedy to skupiamy się tylko i wyłącznie na walce z przeciwnikami. W tym trybie nie mamy nawet swojego państwa, a nowe wojska rekrutujemy za pieniądze zrabowane podczas napadów. Civilization 4: Warlords to przede wszystkim walka.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
09.04.2015 | Romeus » Dobry dodatek, choć nie tak dobry jak "Beyond The
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję