LOGOWANIE
Zarejestruj sie

CivCity: Rome

CivCity: Rome
Sztab VVeteranów
Tytuł: CivCity: Rome
Producent: FireFly Studios
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2006-10-13
Premiera Świat:
Autor: Mande
Ocena
czytelników 73% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
CivCity: Rome Screen 1 CivCity: Rome Screen 2 CivCity: Rome Screen 3
CivCity: Rome jest strategią nawiązującą w swych założeniach do serii tak zwanych \"tycoonów\" quasi-historycznych. Zasadą nadrzędną jest w niej skupienie się na rozbudowie miast lub innych gałęzi przemysłu, rozrywki bądź społeczeństwa.
Kanwą zmagań gracza jest budowa podstaw potęgi Rzymu i jego dominacji w okresie antycznym. Zaczyna się jako zarządca, który ma za zadanie zbudować wioskę dostarczająca kamień do gwałtownie rozwijającego się środka i serca imperium. Tak jak w Cezarze lub Faraonie, pniemy się poprzez szczeble administracyjne ku najwyższym zaszczytom państwowym.

Gracz ma do wyboru Kampanię lub Misję Pojedynczą. Decyzje podejmuje się przeglądając zakładki, w których zarządzamy porcjami żywności, podziałem czasu na pracę i odpoczynek obywateli. Otrzymujemy tam dostateczne informacje na temat zadowolenia społecznego, religijności, liczby wniesionych budynków, także tych sakralnych, jak i liczby ludności napływowej, bezrobocia bądź ludzi bezdomnych.

Istnieje też szansa na podejrzenie mapy Italii i innych zakątków Cesarstwa Rzymskiego, a zatem lokalizacji swego miasta.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję