LOGOWANIE
Zarejestruj sie

City Life

City Life
Sztab VVeteranów
Tytuł: City Life
Producent: Monte Cristo
Dystrybutor: Licomp Empik Multimedia
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2006-05-12
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 88% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
City Life Screen 1 City Life Screen 2 City Life Screen 3
City Life to produkcja a’la SimCity, w której od podstaw tworzymy wielkie metropolie. Montujemy wielorakie budynki, które muszą odpowiadać wymaganiom użytkowników – musimy zważać na każdy typ człowieka, który będzie budynek zamieszkiwał. Jeśli zawsze marzyłeś aby wykreować miasto swoich snów, City Life pozwoli ci się spełnić życiowo :). Wachlarz konstrukcji zaczyna się na rezydencjach, a kończy na supernowoczesnych wieżowcach i nowych World Trade Center.
Oprócz budynków mieszkalnych zapewniamy ludności miejsca, w których można się zabawić, odpocząć i odprężyć. Naszym zadaniem jest także udrażnianie wiecznie zakorkowanych dróg, walka z przestępczością i zanieczyszczeniami wszelkiego rodzaju. Po prostu musimy stworzyć miasto idealne – pełne zadowolonych mieszkańców, szerokich dróg i pięknych, nowoczesnych budynków.

Społeczeństwo jest podzielone na 6 grup – każda z nich ma swoje unikalne potrzeby i inaczej nastawia się do pozostałych grup – relacje między nimi często mogą zakręcić w głowie. Niejednokrotnie przyjdzie nam na myśl – panowie – uspokójcie się – to nie przedszkole! Całości doświadczymy podczas kampanii składającej się z 45 misji o zróżnicowanej trudności i przebiegu.

City Life przedstawiono w pełnym trójwymiarze – obraz możemy obracać zgodnie z wymysłami, przybliżać i oddalać. Umożliwia to podziwianie naszej pracy – całości naraz lub jednego z 300 rodzajów budynków. W świecie City Life następują oczywiście zmiany pogody, pór roku i dnia.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję