LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Capitalism II

Capitalism II
Sztab VVeteranów
Tytuł: Capitalism II
Producent: Enlight Software
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2002-04-28
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 87% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 85 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Capitalism II Screen 1 Capitalism II Screen 2 Capitalism II Screen 3
Capitalism II to strategia ekonomiczna, w której przejmujemy kontrolę nad niewielkimi przedsiębiorstwami i staramy się przekształcić je w ekonomiczne imperium. Na nasze barki spadają decyzje dotyczące zatrudniania nowych pracowników, wynajmowania budynków, dokonywania zakupów i wprowadzania towarów do sprzedaży.
Konieczność śledzenia reakcji klientów na poszczególne produkty i analizowania nie jest prosta. Wielką zaletą "Capitalism 2" jest fakt, iż w grze został przedstawiony niemalże cały cykl życia firmy, począwszy od narodzin, przez burzliwy rozwój, na wielkim sukcesie (bankructwie) skończywszy. I choć gra nie jest prosta, to dzięki rozbudowanemu tutorialowi nie sprawi trudności nawet i niedoświadczonemu graczowi.

Grafika jest wyjątkowo szczegółowa i kolorowa, wykorzystująca rzut izometryczny. Można ją porównać do tej z Sim City 3000. Imponuje liczba produktów, które można wyprodukować, by potem wprowadzić na rynek – ponad 60. W tle rozgrywki, wynajdujemy nowe technologie – możemy też przejąć je od podupadającej konkurencji. W zatrudnianiu nowych pracowników mamy pełną swobodę – zarówno tych średniego, jak i wyższego szczebla (w tym dyrektorów operacyjnych, technicznych i do spraw marketingu)

Gra posiada także rozbudowany tryb Multiplayer, pozwalający grać na oficjalnym serwerze firmy Ubisoft maksymalnie siedmiu osobom jednocześnie.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję