LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Campus

Campus
Sztab VVeteranów
Tytuł: Campus
Producent: NumLock Software
Dystrybutor: Play
Gatunek: sim
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Mande
Ocena
czytelników 52% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Campus Screen 1 Campus Screen 2 Campus Screen 3
Gra Campus daje możliwość stworzenia swojego własnego studenta, niejako na wzór serii Sims. Będziesz mógł określić jego płeć, rasę, wygląd i cechy charakteru, co będzie bardzo ważne w późniejszej rozgrywce, gdyż każdy szczegół wpływa na interakcje z resztą braci studenckiej.
Kierując poczynaniami swej postaci dążyć będziesz do celu. A środków do dyspozycji jest wiele - twórcy starają się, by jak najwierniej odwzorować każdy aspekt życia studenckiego, od trudnych początków w toalecie ze szczoteczką do zębów w ręku, do najwyższego uznania i sukcesu.

Wyższemu powołaniu człowieka służy edukacja i to jej ma służyć (przynajmniej w naszej grze) wirtualne ciało bohatera. Gracz będzie musiał utrzymać studenta w dobrej formie, by miał siły i chęci pogłębiać swą wiedzę. A im więcej się nauczy, tym lepiej zda egzaminy, a to z kolei przybliży do niego fortunę.

Konstrukcja gry pozwala na rozbudowę produkcji, a całość uzupełniają minigry, którymi jest upstrzona rozgrywka. Na swej drodze bohater spotyka osoby, które będą gotowe pomóc młodzieńcowi (bądź młodej pannie) w osiągnięciu pieniędzy i sławy.

Jedna z głównych dewiz ludzi bogatych brzmi: działaj w zespole. To samo tyczy się kariery naukowej studenta. Przyjaciele będą wspierać bohatera w trudnych chwilach i pomagać mu piąć się wyżej po szczeblach kariery i pozostaje mieć nadzieję, że nie zażądają wiele w zamian.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję