LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Blood Bowl: Legendary Edition

Blood Bowl: Legendary Edition
Sztab VVeteranów
Tytuł: Blood Bowl: Legendary Edition
Producent: Cyanide Studio
Dystrybutor: Ubisoft
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 2010-10-29
Premiera Świat:
Autor: WSP
Ocena
czytelników 87% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Blood Bowl: Legendary Edition Screen 1 Blood Bowl: Legendary Edition Screen 2
Blood Bowl: Legendary Edition to dodatek do głośniej i dobrze przyjętej symulacji futbolu amerykańskiego, osadzonej w świecie Warhammera. Gracz wciela się w managera drużyny złożonej z przedstawicieli przeróżnych ras, takich jak szkielety, czy wilkołaki i kieruje nią podczas turniejów, które rozgrywane są na przeróżnych, egzotycznych arenach, rozsianych po całym uniwersum.
Dodatek zawierał będzie wiele nowości, urozmaicających rozgrywkę zarówno na singleplayerze, jak i w sieci. Oto co twórcy piszą o grze, na jej oficjalnej stronie:

"Blood Bowl: Legendary Edition to ostateczne wydanie gry Blood Bowl. Dwanaście nowych, dostępnych dla gracza ras dołączyło do ośmiu znanych z wersji poprzedniej. Fani Blood Bowl w ten sposób znajdą wszystkie swoje ulubione rasy z oryginalnej, papierowej wersji gry. Nieumarli, Amazonki, Ogry oraz dziewięć innych ras dołączy do krwawych turniejów.

By powitać nowe drużyny pojawi się również więcej imponujących stadionów, do prowadzenia rozgrywek, począwszy od śnieżnych, nordyckich aren, a skończywszy na oślizgłych czeluściach krypt. Zmiana scenerii jest więc gwarantowana.

Nowy tryb „Story mode” jest wprowadzeniem, w którym nowi gracze wcielą się w trenera prowadzącego kilka sławnych drużyn i podejmującego wiele wyzwań, odkrywając historię początków Blood Bowl, Starego Świata i ras w nim mieszkających oraz nieubłaganie rywalizując z każdym innym zespołem w bezpardonowych pojedynkach. Dopiero co oskryptowany samouczek nauczy każdego nowego gracza wszystkiego, co musi wiedzieć o trenowaniu drużyny w Blood Bowl.

Oczywiście w celu przybliżenia jak to tylko możliwe do oficjalnych zasad, wiele dodatków i aktualizacji zostało stworzone by lepiej dopasować rozgrywkę do ostatniej edycji reguł gry, używanej we wszystkich oficjalnych turniejach papierowej wersji gry."


źródło: Oficialna strona Blood Bowl
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję