LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Battleforge

Battleforge
Sztab VVeteranów
Tytuł: Battleforge
Producent: Phenomic
Dystrybutor: Electronic Arts Polska
Gatunek: RTS/RPG
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 77 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Open Beta BattleForge

W dniu dzisiejszym tj. 31 października studio developerskie Phenomic, ogłosiło datę rozpoczęcia otwartych beta testów BattleForge’a.
Już 7 listopada bieżącego roku będzie nam dane posmakować świata wykreowanego przez naszych zachodnich sąsiadów zza Odry. Niemiecki Phenomic, odpowiedzialny za wydanie m.in. takich tytułów jak Spellforce, mający wsparcie jednego z największych kolosów rynku rozrywki elektronicznej, od jakiegoś już czasu przygotowywał graczy na nadejście swojego nowego dzieła, nastawionego na tryb multiplayer. Wraz z rozpoczęciem testów każdy uczestnik będzie mógł zapoznać się ze specyficznym systemem gry – połączeniem najlepszych cech rasowego RTS-a i swoistej karcianki przypominającej Magic the Gathering. Ta kombinacja, według Phenomic, będzie największym atutem gry. Epickie, przepełnione magią, bitwy online, dysponowanie jednostkami oraz ich umiejętnościami specjalnymi za pomocą zebranych kart, ma być nie tyle nowatorskie, co wciągające. Więcej na temat samej gry oraz nadziei z nią związanych znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Na oficjalnej stronie projektu: www.battleforgecardhunt.com, już można dokonać rejestracji, zarówno do bety, jak i do oficjalnego newslettera. Gratka dla graczy zza oceanu (North America) - w momencie zamówienia pre-order’u BattleForge’a mają oni zagwarantowane miejsce wśród osób testujących. Wynika z tego, że twórcy spodziewają się sporego zainteresowania. Kto pie
rwszy ten lepszy. Beta testy są oczywiście otwarte dla każdego rejestrującego się na stronie. Jednak możemy się tylko domyślać, że najprawdopodobniej ilość wolnych miejsc jest ograniczona i wiązać się będzie z kolejnymi partiami osób dopuszczonych do bety.

„Po trzech latach prac związanych z projektem, z niecierpliwością i ekscytacją czekamy na moment, kiedy to gra trafi do waszych rąk i będziemy mogli zobaczyć ją w akcji. Wasze wrażenia związane z BattleForge, tworzenie własnych armii oraz sojuszy w kreślonym na szeroką skalę, rewolucyjnym RTSie będą dla nas wspaniałym doświadczeniem.” – mówi dyrektor projektu, Volker Weritch.

Gra będzie nam oferować mnogość trybów rozgrywki. Począwszy od kampanii dla pojedynczego gracza i wbudowanego w scenariusz trybu współpracy (co-op), rankingowych potyczek drużynowych (2na2, 4na4) oraz wielkich 12-sto osobowych epickich bitew. Dodatkowo BattleForge ma zawierać takie elementy jak: dom aukcyjny oraz handel bezpośredni między graczami. Umożliwi to sprawną wymianę kluczowych dla każdego gracza – wirtualnych kart.

Premiera gry dopiero na początku przyszłego roku, w lutym. Do tego czasu warto skorzystać z okazji zapoznania się z tytułem i sprawdzenia jakim to smakołykiem częstuje nas Phenomic.

Źródło:
Grzegorz "Satano" Kaszuba - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję