LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Battleforge

Battleforge
Sztab VVeteranów
Tytuł: Battleforge
Producent: Phenomic
Dystrybutor: Electronic Arts Polska
Gatunek: RTS/RPG
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 77 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

BattleForge Renegade Edition w sprzedaży

Dobre wieści dla fanów BattleForge, czyli darmowego połączenia strategii z grą karcianą. Zapowiadany dodatek, znany jako Renegade Edition, jest już dostępny na oficjalnej stronie.
Wraz z nim gracze otrzymują sześćdziesiąt zupełnie nowych jednostek reprezentujących dwie niedostępne wcześniej frakcje. Rozszerzenie kosztuje 250 punktów BattleForge, a więc jedyne dwa i pół dolara.

O dodatku pisaliśmy w lipcu tego roku (pierwotnie miał on pojawić się w sierpniu). W ubiegłym miesiącu trwały testy rozszerzenia, które podsumowano przedwczoraj na oficjalnej stronie. Twórcy mogli dzięki nim dokonać wielu modyfikacji i zbalansować mechanikę rozgrywki oraz wyeliminować kilka błędów. Nowa edycja Renegade ruszyła wczoraj, oferując mnóstwo
tId=20ac8795c8273210VgnVCM1000006017780aRCRD">ciekawostek i nowości.

Jak piszą twórcy, skończyły się czasy, w których karty mogą mieć tylko jeden kolor Orb. Teraz fani otrzymują dwukolorowe propozycje w postaci nowych frakcji – Bandit i Stonekin. Wykorzystanie ich będzie trudniejsze, ale satysfakcjonujące. Przygotowano także kilka innych ciekawostek, w tym możliwość przypisywania kartom dodatkowych możliwości, które pozwolą zróżnicować rozgrywkę.

Zobaczymy również wiele legendarnych jednostek z kampanii Renegade – powrócą między innymi Command Rogan, Viridya oraz Mo. Ciekawym dodatkiem może być generator losowych map, który na pewno wprowadzi nieco zamieszania. To nie koniec atrakcji w tym miesiącu, bo podobno wkrótce pojawi się kolejne uaktualnienie, dodające kilka elementów, w tym chociażby nową mapkę.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję