LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Battlefleet Gothic: Armada 2

Battlefleet Gothic: Armada 2
Sztab VVeteranów
Tytuł: Battlefleet Gothic: Armada 2
Producent: Tindalos Interactive
Dystrybutor:
Gatunek: Strategiczna
Premiera Pl: 2019-01-24
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników 75% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 65 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Battlefleet Gothic: Armada 2 Screen 1 Battlefleet Gothic: Armada 2 Screen 2
Battlefleet Gothic: Armada 2 jest grą strategiczną osadzoną w uniwersum Warhammera 40 000, skupiającą się na działaniach flot.
Historia zaczyna się w momencie w jakim Abaddon prowadzi 13 czarną krucjatę przeciwko ludzkości. W tych niekorzystnych dla homo sapiens czasach pojawia się bohater części pierwszej, admirał Spire, który po kilkuset latach zakończył błądzenie po odmętach „warpu”.

Po przejściu samouczka (który jest w swojej istocie miniaturową kampanią), gracz może spróbować swoich sił w jednej z kilku pełnoprawnych kampanii. Począwszy od misji Imperium Ludzkości, poprzez historię tajemniczych Necronów, a skończywszy na prowadzeniu do walki krwiożerczych Tyranidach. Kampania ma charakter zbliżony nieco do serii Total War. Na mapie strategicznej zarządzamy zdobytymi planetami, w pewnym drobnym zakresie rozwijamy ich infrastrukturę, dbamy o rozwój floty i przemieszczamy nasze siły. Atak na wrogi sektor przenosi grę z systemu turowego do czasu rzeczywistego. W czasie spotkań przyjdzie nam eliminować wrogie floty bądź prowadzić walkę na punkty generowane poprzez zajmowanie i utrzymywanie określonych obszarów planszy. Walka toczy się na mapach trójwymiarowych, ale starcia, podobnie jak w pierwszej części, odbywają się jedynie w poziomie.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję