LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Battle for Atlantis

Battle for Atlantis
Sztab VVeteranów
Tytuł: Battle for Atlantis
Producent: World Forge
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 63% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Battle for Atlantis Screen 1 Battle for Atlantis Screen 2 Battle for Atlantis Screen 3
Battle for Atlantis to gra strategiczna czasu rzeczywistego.
Fabuła zapowiada się niezwykle oklepanie – Atlantydzi bynajmniej nie odeszli do Krainy Wiecznych Cieni, lecz, jako mocno rozwinięta technicznie rasa, przesiedlili się na dna oceanów, coby rozkoszować się urokami plumkania wody. W międzyczasie przedstawiciele homo sapiens wynaleźli koło i inne przydatne ustrojstwa, w rodzaju pługa, maszyn parowych i elektryczności, a i operach mydlanych nie zapominając. Atlantydzi przyglądali się temu spokojnie przez tysiąclecia, w końcu jednak uznali, że miarka się przebrała i wypadałoby wskazać człekokształtnym ich (niskie) miejsce w szeregu (i łańcuchu pokarmowym). Wywołali oni więc szereg kataklizmów naturalnych, posiłkując się magią i różnymi tresowanymi żyjątkami, w rodzaju dinozaurów. I to wystarczyło, by ludzkie miasta runęły w gruzy zaś „człowiekowaci” poszli w rozsypkę, z wyjątkami nielicznych enklaw. Wszakże nie wszyscy Atlantydzi w swym geniuszu byli równie krwiożerczy, bowiem niejacy Ultranowi odłączyli się od swych pobratymców i zamieszkali na Antarktydzie, coby wesprzeć w boju ludzi.

Twórcy Battle for Atlantis chwalą się, iż ich gra ma dość wiernie odtwarzać prawa fizyki, jakim podlegać winny działania zbrojne, a w komputerowych pozycjach zazwyczaj nie podlegają.

Z pewnością największym atutem niniejszej pozycji będzie oprawa audiowizualna. World Forge dał się bowiem już poznać jako twórca widowiskowej Ancient Wars: Sparta, której silnik zostanie wykorzystany także w zapowiadanej pozycji.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
02.05.2008 | Klemens » A w czymże niby to?:)
01.03.2008 | gary_joiner » Z tym pierwszym zdaniem Klemens to przesadziłeś :P
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję