LOGOWANIE
Zarejestruj sie

America II

America II
Sztab VVeteranów
Tytuł: America II
Producent: Data Becker
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 30% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
America II Screen 1 America II Screen 2 America II Screen 3
Kontynuacja RTS-a, którego akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. W stosunku do „jedynki” poczyniono kilka istotnych zmian. W America II przeciwko sobie zmaga się pięć, bardzo zróżnicowanych w wyglądzie, jednostkach, infrastrukturze, sposobie pozyskiwania surowców i taktyce, jaką musimy przyjąć, nacji.
Są to Meksykanie(hodują bydło), Amerykanie(uprawiają ziemię), Komancze, Apacze(oba plemiona indiańskie prowadzą koczowniczy tryb życia), górnicy(żyją z handlu whisky) i szósta, nowa, niegrywalna nacja – Desperados, której przedstawiciele nas terroryzują i dbają abyśmy się zbytnio nie ponudzili...

Świat America II oglądamy, w przeciwieństwie do części pierwszej, w pełnym trójwymiarze, z możliwością przybliżania i oddalania obrazu oraz obracania kamery w sposób, jaki się nam żywnie podoba.

Do innowacji możemy również zaliczyć całkowicie odmieniony, przyjazny interfejs i edytor, pozwalający nam na szybkie stworzenie nowej mapy czy scenariusza. Jest on wyjątkowo prosty w obsłudze - już za pierwszym razem można stworzyć pokaźną mapę.

W trybie single mamy do dyspozycji przeszło 30 zróżnicowanych misji, na których jednak nasza rozgrywka wcale się nie skończy (o ile mamy do dyspozycji łącze internetowe lub jesteśmy podłączeni do sieci lokalnej), gdyż America II pozwala na rozgrywkę wieloosobową (także na mapach stworzonych własnoręcznie).
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję