LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Aggression: Europe 1914

Aggression: Europe 1914
Sztab VVeteranów
Tytuł: Aggression: Europe 1914
Producent: Lesta Studio
Dystrybutor: -
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Mande
Ocena
czytelników 12% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Aggression: Europe 1914 Screen 1 Aggression: Europe 1914 Screen 2 Aggression: Europe 1914 Screen 3
Aggression: Europe 1914 jest klasyczną strategią RTS. Akcja gry zawiera się w przedziale lat 1914 - 1950. Producent wybrał system znany choćby z serii Total War, a mianowicie widok taktyczny kontynentu i bitewny miejscowości lub danego terenu.
Zakres obowiązków gracza będzie dość rozległy. W jego gestii będzie leżało zawieranie paktów, umów, sojuszy oraz wypowiadanie wojen. Ponadto można rozwijać technologię, zarządzać finansami państwa i pilnować w nim porządku. Za dobrą pracę można otrzymać specjalne bonusy. Przede wszystkim zaś gracz będzie kierował działaniami żołnierzy. W grze pojawiają się też czołgi, samoloty i różnej maści artyleria.

Producent zapewnia, że dostępne będą cztery grywalne nacje: Niemcy, Rosja, Francja oraz Wielka Brytania. Ponadto zaistnieć mają dodatkowe cztery, niegrywalne państwa: Austro-Węgry, Hiszpania, Włochy i Turcja. Pozostałych krajów nie ma, co znacznie upraszcza sprawę (przynajmniej dla producenta). Tereny nienależące do żadnego z państw w grze zostały zaliczone do tzw. prowincji neutralnych.

Mocną stroną produkcji jest grafika i ilość wyświetlanych jednostek. Żołnierze połączeni są w dziesięcioosobowe grupy. Gra zapewnia zaś maksymalnie 1200 grup na polu bitwy, co daje łącznie 12 000 jednostek. Należy jednak pamiętać, że czołg liczony jest jako jedna grupa, więc efektywna liczba jednostek będzie z pewnością niższa. Gra oparta jest na nowym silniku fizyki - ma to dać niesamowite efekty przy wybuchach, w których budynki i eksplodujące pojazdy są rozrywane na tysiące wielokątów.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję