LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Age of Empires 3: The WarChiefs

Age of Empires 3: The WarChiefs
Sztab VVeteranów
Tytuł: Age of Empires 3: The WarChiefs
Producent: Ensamble Studio
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2006-12-07
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 25 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70% procent
Głosuj na tę grę!

Age of Empires Definitive Edition z datą premiery; Age of Empires II i III doczekają się odświeżonych wersji

Oprócz oficjalnej zapowiedzi czwartej odsłony cyklu Age of Empires, Microsoft przygotował jeszcze dwa duże ogłoszenia związane z tą serią na tegoroczne targi gamescom.
Zacznijmy od tego, że Age of Empires: Definitive Edition, które ujrzało światło dzienne podczas czerwcowego E3, doczekało się oficjalnej daty premiery – produkcja ma zadebiutować 19 października bieżącego roku. Premierę poprzedzą zamknięte beta-testy, które wystartują już jutro.

Zmiany wprowadzone w Age of Empires: Definitive Edition nie ograniczą się do nowej oprawy graficznej. Autorzy pochylili się między innymi nad animacjami ataków i destrukcją budynków, które będziemy równać z ziemią w bardziej widowiskowy sposób; pozwolą nam także przybliżać kamerę, by mieć lepszy ogląd sytuacji panującej na polu bitwy, oddadzą w nasze ręce nowy interfejs, a zmaganiom będzie towar
zyszył odświeżony, orkiestralny soundtrack.

To jeszcze nie koniec – gigant z Redmond potwierdził bowiem, że w jego planie wydawniczym znajdują się również „ostateczne edycje” Age of Empires II i Age of Empires III, nad którymi pieczę sprawuje ekipa Forgotten Empires (odpowiedzialna także za stworzenie remake'u „jedynki”). Również te produkcje mają doczekać się odświeżonej szaty graficznej i szeregu mniejszych lub większych usprawnień, aczkolwiek na tym kończą się ujawnione przez deweloperów informacje.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję