LOGOWANIE
Zarejestruj sie

7 Billion Humans

7 Billion Humans
Sztab VVeteranów
Tytuł: 7 Billion Humans
Producent: Tomorrow Corporation
Dystrybutor:
Gatunek: Logiczna
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
7 Billion Humans Screen 1 7 Billion Humans Screen 2
7 Billion Humans to specyficzna gra logiczna.
Autorzy położyli nieco większy nacisk na fabułę. Nie bez poczucia humoru wskazali oni na postęp procesu automatyzacji pracy we współczesnym świecie, skutkujący w pewnym momencie stosownym niezadowoleniem społecznym (co nie jest nowym odkryciem, wystarczy wspomnieć chociażby o XIX-wiecznych luddystach) z uwagi na brak zatrudnienia. Panaceum na owe niepokoje staje się więc wykreowanie nowych stanowisk… o kompletnie bzdurnym przeznaczeniu. Co więcej, proces ten w ukryty sposób ma niejako sprzyjać, hm, eliminacji przeludnienia.

To nie same zadania są bowiem zajmujące, lecz sposób ich wykonania – rola gracza polega bowiem na wydaniu poleceń, które będą zrozumiałe nawet dla najbardziej upośledzonej jednostki (czyt. sztucznej inteligencji), zarazem zaś nie będą prowadziły do sprzeczności bądź ku innym manowcom.

Szybko się okazuje, że to wcale nie jest takie proste, przynajmniej jeśli gracz nie posiada najmniejszego doświadczenia w programowaniu bądź nie cechuje się iście matematyczną logiką pozwalającą sprowadzić wszystko do algorytmów.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję