gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Wojman
Sro Cze 28, 2006 6:55 pm
Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Autor Wiadomość
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 12:52 pm   Zjazd Sztabu VVeteranow 2005

Coz, jednym z tematow poruszonych na wczorajszym zebraniu byl tegoroczny zjazd. Nauczeni poprzednimi doswiadczeniami powinnismy bowiem juz teraz zaczac sie zastanawiac nad jego forma, miejscem i terminem, tak by kazdy z nas mogl sobie zawczasu zorganizowac niezbedne srodki, "odhaczyc" dni w grafiku itp.

Padlo wczoraj juz pare pierwszych merytorycznych propozycji, przy czym, jak zwykle, pojawily sie pewne rozbieznosci. By ulatwic nam wszystkim realizacje tego, mimo wszystko, skomplikowanego planu, postanowilem przygotowac maly kwestionariusz, za ktorego wklejenie do swego posta i wypelnienie bylbym bardzo wdzieczny. Sam przykladowe rozwiazanie pokaze chwilke pozniej.


1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie
b) Poznaniu
c) Wroclawiu
d) Krakowie?
2. Ile dni powinien trwac Zjazd( do wyboru: 1 dzien tudziez 2 dni)?
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):
a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07)
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07)
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07)
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08)
e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08)
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08)?
4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)?
5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyoru: tak, nie, nie wiem)?
6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd( zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)?
7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)?
8. Uwagi ogolne - tutaj wpisujcie wszystko, co Wam przyjdzie na mysl, a co nie bylo ujete w zadnym powyzszym pytaniu - np. propozycje innego miejsca zjazdu etc. WSZYSTKO!!


I tak tytulem podsumowania: na I Zjezdzie bylo 3 Sztabowiczow, na II 5, na III 6( a przy odrobinie dobrej woli mozna powiedziec nawet, ze 7:))) - tendencje mamy wiec nieustannie zwyzkowa i byloby wspaniale, gdyby zostala podtrzymana! Od siebie dodam tylko, ze choc mogloby sie wydawac, iz gra jest niewarta swieczki( coz to jest kilkanascie godzin...), to owe spotkania "w realu" naprawde integruja!
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 1:08 pm   

1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie - TAK
b) Poznaniu - TAK
c) Wroclawiu - TAK
d) Krakowie? - TAK
2. Ile dni powinien trwac Zjazd? - 2
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):
a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07) - TAK
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07) - TAK
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07) - TAK( za wyjatkiem trzech ostatnich dni, tu sytuacja moglaby sie skomplikowac)
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08) - NIE
e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08) - NIE( choc od 17.08 - TAK)
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08)? - TAK( poprawki beda juz na glowie, ale chyba jednak bym przybyl:)))
4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)? - NIE( nie ma to jak miec weza w kieszeni:))
5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyboru: tak, nie, nie wiem)? - NIE
6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd( zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)? - 90%
7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)? - Dobre pytanie, w koncu sam je zadalem:)). Wiele tu zalezy od tego, ile dni ono by trwalo. Milo wspominam wizyte w Muzeum Wojska Polskiego z II Zjazdu, sadze tez, ze bez malych bojow w kawiarence internetowych by sie nie obylo:)), chyba ze pozostalibysmy przy strategiach niesmiertelnych - kropkach, szachach itp.:)) Choc jedno nie wyklucza drugiego. Optowalbym tez za jakas aktywna forma spedzania czasu, vide wspomniany mecz, ale tutaj pogoda latwo moze nam zrobic niemilego psikusa... Zasadniczo zgadzam sie na wszystko poza biesiadowaniem na placu zabaw;))).
8. Uwagi ogolne - Perkun kiedys proponowal zjazd w Zakopanem etc., ale wydaje mi sie, ze dla wiekszosci Sztabowiczow, zwlaszcza z polnocnej czesci kraju, koszty moglyby sie okazac zbyt duze. Najrozsadniej chyba byloby wybrac miasto w centrum kraju, na zasadzie pewnej sredniej wazonej deklarujacych sie Sztabowiczow. Tak sie zastanawiam, czy Lodz nie bylaby dobrym wyborem, ale za slabo znam atrakcje tego miasta... Oczywiscie nie musimy wybierac jakichs duzych molochow, kiedys padla propozycja jakiegos polozonego nad jeziorem miasteczka - tyle czy tu znowu koszty dojazdu nie bylyby zbyt duze?? Jesli termin bedzie dobry, to ja przyjade do dowolnego miejsca w naszym kraju, co tu publicznie obwieszczam!
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 2:11 pm   

1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie TAK
b) Poznaniu TAK
c) Wroclawiu TAK (choć to dla mnie najmniej atrakcyjny wybór)
d) Krakowie? TAK
2. Ile dni powinien trwac Zjazd( do wyboru: 1 dzien tudziez 2 dni)? 2dni
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):
a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07) TAK
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07) NIE (prawdopodobnie ok 15.07 wyjeżdżam, więc do tego czasu jeszcze ok)
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07) NIE
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08 ) TAK
e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08 ) TAK
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08 )? NIE WIEM
4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)? NIE
5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyoru: tak, nie, nie wiem)? NIE
6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd( zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)? ciężko mi ocenić, ale myślę, że około 80% (jeśli termin nie pokryje się z moim wyjazdem i nie "wyskoczy" nic na uczelni to jest to 99%)
7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)? Meczyk w piłkę (bądź też kosza jeśli ktoś będzie chętny) byłby na pewno fajny. Również jestem za jeśli chodzi o wojny szachowo- kropkowe i komputerowe w jakowejś gralni/ kafejce. Jeśli ktoś ma jakieś fajne gry planszowe to również jestem za. Wypad do pubu na piwko również nie zaszkodzi, ale jednak imho powinien chyba być krótszy niż ostatnio. Też raczej nie mam przeciwwskazań, choć nie przepadam za zwiedzaniem :)
8. Uwagi ogolne - tutaj wpisujcie wszystko, co Wam przyjdzie na mysl, a co nie bylo ujete w zadnym powyzszym pytaniu - np. propozycje innego miejsca zjazdu etc. WSZYSTKO!!
Podoba mi się pomysł małego miasteczka, tyle że rzeczywiście mógłby być problem z dojazdem- i siłą rzeczy ograniczylibyśmy sie wtedy chyba do sportu i szachów (chyba że w owym miasteczku byłaby i gralnie :) ale chyba tak dobrze to nie ma :) ). Ewentualnie niezłym pomysłem wydaje mi się Gdańsk, bardzo przyjemne moim zdaniem miasto- ale tu jak rozumiem dla wielu byłyby spore problemy z dojazdem- cóż poradzę, że patrzę na wszystko egoistycznie :)
Ostatnio zmieniony przez Ajmdemen Czw Mar 10, 2005 4:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Krzak 
Kapitan


Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 194
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 4:01 pm   

1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie TAK
b) Poznaniu TAK
c) Wroclawiu TAK
d) Krakowie? TAK
2. Ile dni powinien trwac Zjazd( do wyboru: 1 dzien tudziez 2 dni)? 1
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej
szczegolowe uwagi):

Cytat:
W tej chwili nie mam jeszcze zielonego pojęcia, jak wyglądać będą moje tegoroczne wakacje - być może wyjadę na zarobek do Irlandii, a być może, że będę spędzał czas w towarzystwie gości z Microsoftu uczeszczając na różne szkolenia, a może też nic nie będę robił ciekawego - i wtedy napewno przyjadę.


Wyklarowly sie moje plany na wakacje - poczatek sierpnia 4-15 jestem niedostepny (ITC Summer Meeting Lodz; takie wydarzenie z BEStu - www.BEST.eu.org) wczesniej jakies 2 tygodnie tez raczej ciezko - jako organizator bede troche zajety, ale na jeden dzien - spokojnie. Nie wiem jednak dokladnie, bo pewnie bede tez chcial wyjechac gdzies, ale to pewnie juz po tym.

4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)? RACZEJ NIE
5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyoru: tak, nie, nie wiem)? NIE, raczej powstrzymają mnie zbyt wysokie koszty podróży.
6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd( zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)?
Cytat:
33% - 50%
zmienilo sie do50-100%
7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)?
Jestem przeciwny wszelkim wysiłkom fizycznym - to będzie lato, należy więc się spodziewać upałów, do tego wozić ze sobą cały ten "sprzęt" na jeden dzień - zbyt duże niewygody, a do tego mało strategiczne :)
8. Uwagi ogolne -
Cytat:
Jeżeli o mnie chodzi, to naprawde nie mam pojęcia, jak będą wyglądać moje wakacje w tym roku, może być przeróżnie, ale jeśli tylko nadarzy się możliwość, to z pewnością z niej skorzystam.

Juz jako takie pojecie mam, wiec tymbardziej z checia przyjade.[/quote]
Ostatnio zmieniony przez Krzak Czw Kwi 28, 2005 10:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   100%   27/27
Hipolit
Sierżant
Imperial Guard


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 140
Skąd: %systemroot%
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 5:11 pm   Re: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005

Teraz na mloda gwardie kolej :)

1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie TAK
b) Poznaniu NIE
c) Wroclawiu TAK
d) Krakowie? NIE
2. Ile dni powinien trwac Zjazd( do wyboru: 1 dzien tudziez 2 dni)? 1 lub 2, zalezy od tego jakby sie nam ukladalo :)
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):
a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07) TAK (jesli w Warszawie) NIE jesli gdzie indziej.
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07) TAK (jesli w Warszawie) NIE jesli gdzie indziej.
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07)
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08) TAK (jesli w Warszawie) NIE jesli gdzie indzie.j
e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08) NIE (jesli nie we Wroclawiu) TAK jesli we Wroclawiu
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08)? NIE (jesli nie we Wroclawiu) TAK jesli we Wroclawiu
4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)? NIE - ach, ciuła sie te stypendium, oj ciuła :P
5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyoru: tak, nie, nie wiem)? NIE WIEM :oops:
6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd( zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)? 50-75%
7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)?
Uwazam, ze kazda wymieniona powyzej opcja, poza siedzeniem w piaskownicy byla dobra i kwalifikuje sie do sprawdzenia w praktyce. Ja dodatkowo dorzucil bym pewien maly punkt, OBIAD:roll:, albo jakis posilek, nie za drogi, bo to roznie dzisiaj bywa z kasa... albo obiadek w jakims barze mlecznym :) albo zrzutka i spozywcze zakupy i nastepcza konsumpcja nabytych dobr.
8. Uwagi ogolne - tutaj wpisujcie wszystko, co Wam przyjdzie na mysl, a co nie bylo ujete w zadnym powyzszym pytaniu - np. propozycje innego miejsca zjazdu etc. WSZYSTKO!!

Do milego zobaczenia!

Hipolit
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
krychu
Szeregowy
Eufan


Dołączył: 21 Lut 2005
Posty: 66
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 7:42 pm   

1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie TAK
b) Poznaniu TAK
c) Wroclawiu NIE
d) Krakowie? NIE
2. Ile dni powinien trwac Zjazd( do wyboru: 1 dzien tudziez 2 dni)? 2 dni
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):
a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07) TAK ( jeśli w Warszawie lub w Poznaniu )
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07) TAK ( jeśli w Warszawie lub w Poznaniu )
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07) TAK( jeśli w Warszawie lub w Poznaniu
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08 ) TAK ( jeśli w Warszawie lub w Poznaniu )
e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08 ) TAK ( jeśli w Warszawie lub w Poznaniu )
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08 ) TAK ( jeśli w Warszawie lub w Poznaniu )
4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)? NIE
5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyoru: tak, nie, nie wiem)?TAK
6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd( zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)? 50-75%
7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)?
 
 
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   6%   1/16
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 10:26 pm   

1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie - TAK
b) Poznaniu - TAK, ale mniej chętnie
c) Wroclawiu - TAK, ale mniej chętnie
d) Krakowie? - TAK
2. Ile dni powinien trwac Zjazd? - 2 DNI
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):
a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07) - NAJWCZEŚNIEJ NA 9.07
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07) - TAK
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07) - NIE WIEM
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08) - NIE WIEM
e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08) - NIE WIEM
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08) - NIE WIEM
4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd - NIE
5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow - NIE
6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd - 95%, w przypadku dogodnego terminu
7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje - MECZ(E) PIŁKI, wieczorki w parku/barku ;) , ew. turniej w jakimś e-cafe (EU II :]), zwiedzanie miasta (w tym muzea), gawędy przy ognisku, ew. udanie się na turniej rycerski, oraz OBIAD (przyda się Hippo ;])
8. Uwagi ogolne - tutaj wpisujcie wszystko, co Wam przyjdzie na mysl, a co nie bylo ujete w zadnym powyzszym pytaniu - np. propozycje innego miejsca zjazdu etc. WSZYSTKO!!
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Kahzad
Kapitan
Architekt Tonalny


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 321
Skąd: z gór....
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 4:17 pm   

1.
a)NIE
b)NIE
c)TAK
d)NIE

2.
1 dzień, ewentualnie 2 dni, jeżeli byłby zapewniony nocleg.

3.
Mi to obojętne, pod warutniek, że byłyby to wakacje.

4.
NIE

5.
NIE

6.
90%

7.
Rozmowy oraz to co zorganizuje `góra` :)
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   74%   29/39
Spider 
Pułkownik


Dołączył: 27 Maj 2004
Posty: 88
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 8:59 pm   

1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie TAK
b) Poznaniu TAK
c) Wroclawiu TAK
d) Krakowie? TAK
2. Ile dni powinien trwac Zjazd( do wyboru: 1 dzien tudziez 2 dni)? 2dni
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):
Nie mam pojęcia jak będą wyglądały moje wakacje. Zależy to od wielu czynników, częściowo także ode mnie niezależnych więc co do terminu nie jestem w stanie nic pewnego podac. Raczej nie będę miał zajętych całych wakacji tylko część, ale nie wiem którą.
4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)? NIE WIEM, ze wskazaniem na nie:)
5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyoru: tak, nie, nie wiem)? NIE
6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)? 60%
7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)?
Jak wspomniał Klemens, na pewno dobrym pomysłem byłoby muzeum. Równiez jakaś kawiarenka internetowa. Mozna by zagrac w jakąś planszówkę - tylko trzeba by wybrać taką żeby grający już ją znali, w ostateczności z niezbyt skomplikowanymi zasadami - w koncu bedziemy mieli max. 2 dni.
8. Uwagi ogolne - tutaj wpisujcie wszystko, co Wam przyjdzie na mysl, a co nie bylo ujete w zadnym powyzszym pytaniu - np. propozycje innego miejsca zjazdu etc. WSZYSTKO!
Ktoś wspomniał o Łodzi - nie sądzę, żeby to był dobry pomysł. Nie ma zadnych atrakcji strategicznych.
 
 
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   36%   7/19
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Nie Mar 20, 2005 12:02 pm   

Spider, ja o zdjęciach nie zapomniałem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sro Mar 23, 2005 7:45 pm   

1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):
a) Warszawie - tak :)
b) Poznaniu - tak
c) Wroclawiu - nie wiem
d) Krakowie? - nie
2. Ile dni powinien trwac Zjazd( do wyboru: 1 dzien tudziez 2 dni)? 1 albo 2 bylebysmy mecz w nogę rozegrali :P ;)
3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):
a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07) - tak
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07) - tak
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07) - tak
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08) - tak
e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08) - tak
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08)? - tak (wysztsko na tak, bo narazie nie wiem, kiedy bede wyjezdzal np. nad morze)
4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)? raczej nie :)
5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyoru: tak, nie, nie wiem)? nie wiem, chyba tak ale bym sie dogadal ze starsza ;)
6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd( zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)? Mam plany na wakacje, nie mam jednak dokladnie okreslonych terminow... czy pojade? nadal nie wiem. Prawdopodobnienstwo, ze bede na zjdezdzie wynosi 30 %
7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)? Oczywiscie powinnismy rozegrac jakis mecz pilki noznej, to by nas dodatkowo zintegrowalo :) Poza tym... mi odpowiada wszystko :) fajne byloby jakies ognisko, kielbaski (a przy jednodniowym wyjezdzie w nocy [czyt. nad ranem] po ognisku pociagiem do domu ;) ). REszta mi odpowiada...
8. Uwagi ogolne - tutaj wpisujcie wszystko, co Wam przyjdzie na mysl, a co nie bylo ujete w zadnym powyzszym pytaniu - np. propozycje innego miejsca zjazdu etc. WSZYSTKO!! - W sumie moznaby urzadzic zjazd w Inowroclawiu ;) :P A tak na powaznie, to nic mi nie przyszlo na mysl ...;)
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
drAq 
Pułkownik


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 140
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sro Mar 23, 2005 7:54 pm   

Po pierwsze przepraszam, że nie piszę wedle wzorca, ale mogę napisać tylko tyle, że na zjazd przyjadę napewno o ile studia nie staną na drodze (jak to było w zeszłym roku). Miejsce nie gra roli. Na spędzenie czasu nie mam pomysłów ponad te wymienione.
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
Kizik 
Major


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 193
Skąd: Z Peloponezu
Wysłany: Czw Mar 24, 2005 7:46 am   

jeżeli już bedzie wyznaczone gdzie kiedy co i jak to zdecyduje się:). Poprostu niewiem na wszystkie pytania...wakacje nie mam jeszcze ułożone a w czasie szkoły odpada.
 
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   96%   26/27
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Sob Kwi 02, 2005 9:52 am   

Ja deklarowałem przyjazd, lecz nie wiem jak się ułożą sprawy. Mam bowiem jechać na 2 tygodnie do Niemiec w wakacje i sęk w tym, że nie wiem kiedy. Poinformuję na czasie...
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Kwi 13, 2005 11:14 pm   Re: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005

1. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby mial miejsce w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem):

a) Warszawie Tak
b) Poznaniu Tak
c) Wroclawiu Tak
d) Krakowie? Tak

2. Ile dni powinien trwac Zjazd( do wyboru: 1 dzien tudziez 2 dni)?

2 dni

3. Czy przybyl(a)bym na Zjazd, gdyby ten odbyl sie w( do uzupelnienia przy kazdym podpunkcie: tak, nie, nie wiem, ewentualnie jakies bardziej szczegolowe uwagi):

a) w pierwszej dekadzie lipca( 1-10.07) Tak (*)
b) w drugiej dekadzie lipca( 11-20.07) Tak (*)
c) w trzeciej dekadzie lipca( 21-31.07) Tak (*)
d) w pierwszej dekadzie sierpnia( 1-10.08 ) Tak (*)
(e) w drugiej dekadzie sierpnia( 11-20.08 ) Tak (*)
f) w trzeciej dekadzie sierpnia( 21-31.08 ) Tak (*)

(*)Jednak zalezy to od tego czy bede wtedy pracowal czy nie.

4. Czy mial(a)bym jakies problemy ze zorganizowaniem srodkow finansowych na Zjazd( do wyboru: tak, nie, nie wiem)?

Nie

5. Czy w razie odleglego miejsca Zjazdu moge sie obawiac negatywnej reakcji rodzicow( to nic wstydliwego) etc.( do wyoru: tak, nie, nie wiem)?

Moi rodzice nie beda mieli nic do gadania - mam prawie 20 lat!

6. Na ile procent oceniasz prawdopodobienstwo Twego przyjazdu na Zjazd( zalezne od determinacji, ewentualnych planow wakacyjnych itp.)?

W granicach 1-99% :) Tak naprawde nie wiem jakie sa realne szanse na to, ze na zjezdzie bede. Zalezy to od tego gdzie zjazd bylby oraz od tego kiedy mam prace.

7. Jak Twoim zdaniem powinien przebiegac ow zjazd, w jakiej formie powinnismy spedzic ow czas, jakies szczegolne propozycje( vide np. rozegranie meczy pilki noznej etc.)?

So ty nie fiesz jak zjaaazd ma wygladac? :) Coz przydalby sie turniej w WarCrafta III. MAO mialby szanse sie odegrac za poprzedni rok. :)

8. Uwagi ogolne - tutaj wpisujcie wszystko, co Wam przyjdzie na mysl, a co nie bylo ujete w zadnym powyzszym pytaniu - np. propozycje innego miejsca zjazdu etc. WSZYSTKO!!

Wlasnie: Czemu na liscie nie ma Szczecina?? Toz to dyskryminacja! Ja tak jak juz wspominalem nie wiem czy bede mogl byc na zjezdzie.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15