gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Wojman
Sro Cze 28, 2006 7:55 pm
Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Autor Wiadomość
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 2:11 am   

MAO napisał/a:

A Twoje teksty historyczne to najczesciej czytane teksty w Sztabie. Czekamy na wiecej :) . Robimy sie tak popularni, ze mlodziez pisze referaty na podstaawie naszych materialow. Swiadzczy to albo o jakosci, albo o tym ze jestesmy pierwsi w google :) . Tak czy inaczej - cytuja nas !


Ojjj... zapewniam, że nie tylko młodziez sięga po teksty ze Sztabu, ale też i dorośli studenci. Ale to Wam opowiem na zjeździe. :)
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 8:15 pm   

Witam!

Hymhmh...zatem postaram się przyjechać, jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie. Może to być dobry początek mojej reaktywacji:). Na miejscu wszystkie sprawy się omówi. Już ja się o to postaram;). Więc mowa jest o 11-12 lipca o ile dobrze pamiętam. Przyjadę prawdopodobnie autobusem. We Wrocławiu powinienem być tak gdzieś koło 13.00. Tylko Jajcarz niech poda numer autobusu, ktorym trzeba dojechać do fortecy oraz na ktorym przystanku trzeba wysiąść (jakieś terenowe znaki szczególne:) Chyba, że będą czatowali z Kullem już na dworcu. Zatem czekam na odzew.

Pozdrawiam!
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Agent 
Chorąży


Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: znienacka
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 10:16 pm   

Wiec tak, wychodzicie tylnim wyjsciem PKP i macie na przeciwko macie przystanek z tamtad jedziecie linia 125, i wysiadacie na ostatnim przystanku, jak jestescie juz blisko to dzwonicie do mnie na kom i wychodze po Was. Jesli chcecie zebym odebral Was z PKS i PKP, sa kolo siebie dzwonicie wczesniej wyjade po Was. Perkun tu nie ma lasow ani stawow, bo to jest moja chacjenda we Wrocku nie Strzelcach ;) . I stary jesli myslisz, ze Ty jestes juz zapomniany to jak mam czuc sie ja :( . Nie cyrkuj tylko przyjezdzaj, bo poszczuje Cie miskiem. Wszystko jest juz zalatwione :) . Rodzice Was nie pogonia. CZekam na Was miski ;) . Perkun nie przyjechalem do Was to Ty przyjedziesz do mnie;). I pamietajcie widze Was wszystkich ;) .
 
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   100%   11/11
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 11:03 pm   

fajnie, że się udało ustalić najważniejsze rzeczy- jeszcze będąc upierdliwym :) muszę zapytać czy masz Agencie (choć inni też niech się nie wstydzą mówić :) ) obczajoną jakąś kafejkę tudzież gralnię tudzież jakieś fajne boisko do piłki nożnej tudzież do kosza :) - bo jak rozumiem zostajemy przy początkowym pomyśle "sport drogą integracji Sztabowiczów" (ustalmy to ostatecznie, bo z tego co pamiętam jedna osoba się sprzeciwiała, ale nie wiem czy jedzie ona w końcu na zjazd)
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 11:25 pm   

Cóż ja prawdopodobnie będę we Wrocławiu bardzo wcześnie rano. Czemu? Bo zależy mi na kosztach. Konkretnie o 23:41 odjezdza pociag InterCity z serii Tanie Linie Kolejowe. Oznacza to, ze przejazd do Wrocka bedzie kosztowal ok. 40zl . We Wrockławiu bedze ok. godz. 4:34. W Szczecinie o tej porze już jeżdżą pierwsze autobusy dzienne, ale nie wiem jak to jest we Wrocławiu.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 11:56 pm   

Czołem Sztabowicze!

Rozmawiałem właśnie przez telefon z Agentem (powrócił smak dawnych szalonych rozmów:). Jajcarz prosił przekazać, że wsiada się w autobus nr 125, kierujący się w kierunku Brochowa. Wysiada się przy ulicy Aleja Róż. Trzeba szukać fortecy nr 32:) To na razie tyle. Jak coś pomyliłem, to Jajcarz zawsze może poprawić albo uściślić.

Ps. Jajcarz również ma sporo do opowiedzenia na temat Sztabu i Strony. Prosi o kontakt z Kullem w kwestii żołnierzyka;)

Pozdrawiam!:))
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 10:33 pm   

Czołem kochani Sztabowicze!

Sprawa Zjazdu jest już jasna. Odbędzie się on we Wrocławiu w dniach 11-12 lipca 2005r. (choć czuję, że Agent będzie chciał przeciągnąć o jeden dzień:) Cóż..jeżeli nie zostawisz mi choć kropli tego cuda Jajacarzu, to ci łeb urwę:)
Jak kierujemy się do Agenta, jest napisane w poprzednich postach. Ja powinienem być tak we Wrocławiu o godz. 13.00. W razie czego podaję numer telefonu-xxx xxx xxx w celu kontaktu. Warto również, aby osoby, które raczej przyjadą, ponownie się przypomniały, wysyłając posty Marszałkowi albo tutaj, na forum, tak dla większej orientacji. Proponuję również zamieścić numery telefonów kom. Dla mnie ten zjazd jest pewną formą reaktywacji. Liczę zatem na innych, że przybliżą mi obraz dzisiejszego Sztabu. Ten zlot posłuży szerokiej wymianie poglądów na temat istoty Sztabu, tego co było, co jest i co będzie. Oczekuję ożywionej rozmowy i smiało walić pomysły. Wiem, że nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy. Agent-mistrz ceremonii-zapewni nam multum atrakcji wrocławskich:0 Jeżeli będzie gdzieś jezioro, to oczywiście szturmujemy. Wroclaw wiadomo-zabytki, ciekawe kluby, ciekawe miejsca i ludzie. Jasne, że pewnie nagadamy się o grach-tu oczekuję od was informacji o obecnej systuacji na rynku gier, glównie strategii, bo trochę jestem nie na czasie. A także własnych opowieści o swoich doświadczeniach ze strategiami. Ze swej strony obiecuję oczywiście dwie klasyczne turówki-kropki i piłkarzyki:). I oczywiscie gadka na temat Age Of Empires-mur beton:) A takze na temat wszelkich innych gier-chcę usłyszeć waszą fascynację grami, to, jak przechodzicie kampanie, jakie trudności, plusy, minusy, wszystko. Pewnie też spotkamy się w kafejce internetowej. Liczę na to, że zjawi się więcej osoób, niż to bywało niegdyś. Kto nie będzie mógł z róznych przyczyn-mówi się trudno. Zawsze pozostanie Raport ze zlotu. Być może takowy napiszę, podlany szczyptą humoru:0 Chodzi przede wszystkim o to, aby się spotkać, poznać innych, ciekawych ludzi, wyrwać się troszkę ze swojego betonu. Kiedy, jeśli nie w wakacje mamy zaznać smaku przygody. Nie wiem, czy moja reaktywacja przerodzi się w rzecz trwałą, ale będę się starał. Po prostu po raz kolejny się stęskniłem. A jest wielu nowych Sztabowiczów, których chcialbym poznać. Czytam niektóre posty i widzę, że są okazy niesamowite;) Pamiętajcie: Zjazd jest ukoronowaniem życia sztabowego. Wyjściem poza sztuczność na świat żywy. O to w tym wszystkim chodzi, aby ludzi do siebie zbliżać a nie oddalać. Nie róbmy z siebie robotów. Na takim zlocie można podjąć o wiele więcej decyzji, niż w ciagu roku wirtualiów. Tylko liczę na to, że każdy się będzie wypowiadal. Oczekuję wręcz burzy mózgow. I walić śmiało wszelkie negatywy. Ja jestem otwarty. Zresztą zawsze byłem. Jeżeli ktoś uważa, że należy coś zmienić, to niech mówi smiało. Liczę na krytyczne wypowiedzi. I nie bać. Nikt nie będzie na nikogo krzyczał, bo to tylko wprowadzi chaos. Każdy Sztabowicz jest dla nas ważny. Ale oczekuję również powagi i szczerości. Kiedy żartujemy, to żartujemy. Kiedy jednak pracujemy, to pracujemy. Ja jestem z natury szczególarzem, ale się nie bójcie:0 Tak więc do zobaczenia!:)

Ps. Agent:) Dziecię kochane:) Sprawę żołnierzyka też możesz poruszyć:)
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 10:45 pm   

Hehhh...jeszcze jedno. Zapomniałem napisać, że jestem otwarty również na wszelkie rozmowy na temat muzyki. Style muzyczne, zainteresowania, czasopisma, zespoły, artyści, instrumenty, koncerty, historia muzyki, wszystko! Nie popuszczę tego nikomu:) Liczę na ożywioną dyskusję również w tym aspekcie:0 Jestem ciekaw, czy ktoś słucha tak niszowej muzyki, jak rock progresywny?:) Teraz już do zobaczenia:)
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Kahzad
Kapitan
Architekt Tonalny


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 321
Skąd: z gór....
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 10:50 pm   

Co prawda mało się tu udzielam, ale chętnie poznam nowych, ciekawych ludzi :)
Przyjadę z kolegą, którego w ogóle nie ma tutaj na forum, ale również gra w różnego rodzaju strategie (AoE, Zeus, etc....).
Można też z nim porozmawiać o muzyce, a zwłaszcza o koncercie który odbędzie się 4 października w Poznaniu :D

Chętnie wezmę również udział we wszelkiego rodzaju grach zespołowych :)
W terenie oczywiście a nie na `pieca` ;)
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   74%   29/39
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 12:52 am   

To wspaniale. Na pewno poruszymy tematykę Age Of Empires:) A w kwestii muzy-chodzi zapewne o Dream Theater. No cóż-wspaniały zespół i znakomita muzyka. Szczególnie cenię sobie płytę "Metropolis Pt2", gdyż uwielbiam concept albumy. Czyli uderzamy w progresywny metal:) Co ciekawe ich najnowsza pozycja- Octavarium-jak dla mnie na razie średnio. Radzę zwrócić uwagę na inne zespoły, jak Threshold czy Shadow Gallery. Oj, będę mial o czym mówić z kumplem.
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 10:22 am   

Perkun napisał/a:
Odbędzie się on we Wrocławiu w dniach 11-12 lipca 2005r. Ja powinienem być tak we Wrocławiu o godz. 13.00.
Będe -Wrocq to w końcu meeting place więc trzeba się poznac 8)
Jeszcze powiedzcie gdzie się spotykamy i tak byśmy się rozpoznali, bo już nie jednokrotnie mi się zdarzyło stac obook 2 i nie wiedziec, że na niego czekam :shock: (mowa tu o innych osobach z NETa poznanych na realiu).

No i mój numer kom. 880-08-19-17
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Gonzo 
Porucznik


Dołączył: 10 Kwi 2004
Posty: 610
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 10:54 am   

Klemens pewnie weźmie CD-Action, które będzie trzymał niemiłosiernie niewidocznie. :wink:
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   61%   36/59
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 7:34 pm   

Również potwierdzam przybycie.

Niestety potwierdzam też brak namiotu i samochodu :]. Ale słyszałem o takich dniach lipca, podczas których noce są gorące i da się spać pod chmurką :].
Rzeczy bardziej szczegółowe napiszę jak wrócę, czyli 7 lipca
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 12:12 pm   

Czołem!

Przypominam raz jeszcze, aby osoby, które przyjadą na zlot lub chcą przyjechać, wpisały się w tym temacie. To znacznie ułatwi nam wzajemny kontakt i namiary we Wrocławiu. Tak więc proszę się wpisywać, podać również swój numer telefonu kom oraz mniej więcej, o której godzinie będziecie we Wrocławiu. Ja ze swej strony przypominam, że powinienem być tak gdzieś koło 13:00. Podaję również swój numer kom. 607-783-474. Na dwa czy trzy dni przed zlotem podam tutaj listę osób, które przyjadą wraz z ich numerami kom, aby łatwiej było się skontaktować (o ile takowe podacie:). I pamiętać-napisać też, o której spodziewacie się być we Wroclawiu.
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 7:27 pm   

Pytanie kluczoe - ile w tej chwili mamy namiotow ??

Kto jest w stanie je zalatwic ?

Kull, AGENT - wam jest najlatwiej !!
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15