gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Wojman
Sro Cze 28, 2006 6:55 pm
Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Autor Wiadomość
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 2:08 am   

Perkun napisał/a:

Jeżeli ktoś ma jakieś dodatkowe propozycje, to niech pisze. To na razie tyle w kwestii Zjazdu.


Barakuje mi jednego punktu. I ja go wykonam, chocby nie wiem co. :) Chodzi mi mianowicie o wycieczke po redakcji CDA. Z tego co wiem podobno da sie cos w tej sprawie zalatwic. Zreszta jak mowilem jednemu Sztabowiczowi na gg "bo to tak jakbys byl nad morzem i ryby nie zjadl" :)

MAO napisał/a:
Na spotkaniu bede ja, mao, licze (ja to wiem Smile )ze bedzie Perkun, KLem, Wojnam i Agent, no i wszyscy co chca jechac Smile.


Na spotkaniu będę.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 9:01 am   

Backside napisał/a:
Proszę uprzejmie o przeniesienie spotkania na 7 lipca wieczorem. Niestety w środę jestem w godzinie chatu w pociągu, a nie chciałbym przegapić drugiego spotkania.


Sprawa jest bardzo prosta. Wszelkie decyzje podjęte na chacie powinny być upublikowane w tym wątku, aby osoby, które nie mogły być na spotkaniu, zapoznały się z ustaleniami. Również stosowny post na priv informujący o wszelkich sprawach Zjazdu. Tak więc Backside bądź spokojny. Zajmiemy się tym:)
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Spider 
Pułkownik


Dołączył: 27 Maj 2004
Posty: 88
Skąd: Koluszki
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 1:44 pm   

Jak pisałem kilka postów wyzej, wypływam na morze na kilka dni i do zjazdu nie bede mial dostepu do netu. Dlatego prosze o przeslanie mi w postaci smsow wszelkich istotnych informacji i ustalen odnosnie zjazdu (pamietajcie za na bramce jest jakis limit dobowy na jeden numer). Napisze komus smsa jak bede wiedzial o ktorej dotre do Wroclawia.
 
 
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   36%   7/19
Kahzad
Kapitan
Architekt Tonalny


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 321
Skąd: z gór....
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 10:23 pm   

Nie wierm czy będę mógł być na chacie ale zgodzę się na wszelkie ustalenia :)

Chętnie wezmę udział we wszelkich grach od RTSów po FPP.
Przed planszówkami, grami terenowymi i boiskowymi również nie bedę się uchylał :D

A szczególnie pasuje mi punkt:
Cytat:
puby w celu delektacji miejscowych specjałów
:D
Nie ukrywam, że chętnie posmakuję znów wrocławskich specjałów, mam również nadzieję na poznanie nowych, ciekawych miejscówek na mieście gdzie można usiąść spokojnie, bo jak narazie znam tylko `Świdnicką` i `Czeski FIlm` :)


Pytam się też jeszcze raz: Jak wygląda sprawa wyżywienia?
Będzie może jakieś ognisko/grill na miejscu?
Może zrzucimy się na kiełbaski?
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   74%   29/39
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 7:52 am   

Kahzad napisał/a:
Pytam się też jeszcze raz: Jak wygląda sprawa wyżywienia?
Będzie może jakieś ognisko/grill na miejscu?
Może zrzucimy się na kiełbaski?


Czołem!

Co ty z tym żarciem?:) Chyba musisz wciągać ostro;) Sprawa oczywista, że wyżywienie we własnym zakresie. Zresztą w tak krótkim czasie kto tam będzie miał ochotę myśleć o żarciu. Owszem-można zabrać jakieś kanapki, picie, puszki mięsne i rybne...Przecież nikt nie będzie jechał na głodnego. Sprawą oczywistą jest również coś ciepłego we Wrocławiu-mało to jest restauracji. Kto co lubi-jedni lubią pizzę, inni hamburgery, a jeszcze inni porządny obiad. Ja raczej nie nastawiam się na zabieranie żarcia, tylko na konsumpcję miejscową. Być może są jakieś specjały wrocławskie:) To wszystko kwestia organizacji na miejscu. Możemy wspólnie zaplanować jakieś posiłki. W każdym razie nie pozwolę nikomu umrzeć z głodu i pragnienia. Co do grilla-czemu nie? Ale pewnie to zależy od Agenta. Chyba, że wbijamy się na sępa na chatę do KUlla;) Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to oczywiście zrzucimy się na jakieś kiełbaski. Zresztą myślę, że zrzuty sztabowe będą dosyć urozmaicone;) W kwestii ogniska jak najbardziej jestem za:) Nie ma, jak pogawędki przy płonących drwach;)

Pozdrawiam!
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 9:53 pm   

Będe na pewno na zjeździe a kontaktowac się ze światem będe przy pomocy komórki do Agenta :]
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
raynale
Szeregowy


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 135
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 10:45 pm   

ja jedynie powiem, co wiem: Zjazd musi miec tylko jednego wodza..
Kull/Agent/Wojman byliby idealni.
Zazdroszcze Wam!
......(-) prolet,


Hej, nie dajcie tyłów .Żebym sie za Was nie musiał wstydzić...... :)
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   68%   15/22
Kahzad
Kapitan
Architekt Tonalny


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 321
Skąd: z gór....
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:25 pm   

Perkun, nauczony doświadczeniami z innych zlotów ( nie zawsze miłymi) pierwsze co to pytam się o wyżrkę :D
Jasne, że to nie rpoblem, bo wiem doskonale gdzie i co najlepiej we Wrocku zjeść.
Tylko niechciałbym się najeść na mieście a potem dowiedzieć się, że Agent jakąś ucztę nam urządził ;)

Co do ogniska, to jeżeli tylko znajdzie się odpowiednie miejsce i dostęp do lasu to mogę z Maxwellem jakieś porządne ognisko przygotować :)
A ogień będzie ino furczał :D
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   74%   29/39
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 10:53 am   

Kahzad - masz moje votum ufności za pomysł kiełbaskami :D . Nawet jeślu Agent nie ma grilla, można go zakupić za 20zł, a jedzenie z niego - przednie :].

PIŁKA NOŻNA - a więc kto zabierze takową? Ja mam niestety piłki dosyć stare i miękkie :/, ale jak nikt nie będzie miał, i takie będą dobre.

A co do wycieczki do CDA - bardzo ciekawy pomysł :twisted: (już ja tam odnajdę takiego jednego ptaszka, co się zwie "Constanty Foch" :])
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 12:01 pm   

Czołem Sztabowicze!

W dniu 06.07.05 odbyło się zebranie sztabowe na chacie w celu ustalenia wszelkich aspektów dotyczących planowanego Zjazdu Sztabu Weteranów. W celu ostatecznego, pełniejszego obrazu planowanego przedsięwzięcia, podaję w niniejszym poscie wszelkie wiadome mi informacje, które są już ostateczne lub dopiero w planach. Zjazd Sztabu Weteranów odbędzie się w dniach 11-12 lipca 2005r. (poniedziałek i wtorek) we Wrocławiu. Generalna zasada jest taka, aby wszyscy przybyli trzymali się okolicy Dworca Głównego we Wrocławiu. Planowane jest przybycie 12 Sztabowiczów (łącznie z tubylcami). A oto w miarę szczegółowe informacje i namiary:

MAO- (telefon z niewiadomych przyczyn został ocenzurowany, ale to i tak nic nie da-namiary znamy), planowane przybycie-12.00. Marszałek ma mieć aparat fotograficzny, zatem planowane są zdjęcia sztabowe. A jeżeli tak, to wiadomo, że po zlocie stosowny artykuł na stronę, zdjęcia i już ludziska widzą, że organizacja z krwi i kości, a nie żadne wirtualne roboty;)

Agent- tel. xxx xxx xxx. Jeden z tamtejszych mistrzów ceremonii. Będzie miał namiot 3. Ma boisko do piłki nożnej koło domku. Ma być we Wrocławiu ok. 10.00.

-Kull- tel. xxx xxx xxx. Kolejny mistrz ceremonii. Ma spotkać się z Wojmanem tak ok. godz. 08.00. Będzie miał dwa namioty 3. Będzie miał zegar szachowy i szachy.

- Klemens- tel. xxx xxx xxx. Planowane przybycie-między 13.00 a 14.00. Ma mieć śledzie do namiotu.

- Ajmdemen- ma przybyć razem z Klemensem

- Wojman-tel. xxx xxx xxx. Planowane przybycie- ok.04.30. Ma spotkać się z KUllem.

- Spider-tel. xxx xxx xxx. Nie jest w stanie określić, o której będzie. Być może w godzinach rannych albo południowych.

- Kahzad i Maxwell- planowane przybycie między 10.00 a 11.00. Z namiotem 3. Namiary- xxx xxx xxx. Może nawet przybyć w swoim stroju czarnoksiężnika. Wtedy na pewno go rozpoznamy:) Będzie miał pompkę do piłki. Zabiera szachy.

- s2nto- tel. xxx xxx xxx. Gość o tajemnicznym głosie. Z niejednego zlotu chleb jadł:) Też z Wrocławia.

- Backside-tel. xxx xxx xxx. Uwaga: gość zna karate. Lubi oglądać zbiórki;). Przybędzie ze świtą Klemensa. Ma wziąść piłkę.

- Perkun- powinienem być tak o 13.20. Tel. xxx xxx xxx

Tak wygląda skład uczestników desantu. Wiadomo, że czekamy na dworcu na wszystkich. Kwatera Sztabu planowana jest w fortecy Agenta. Wsiada się po prostu w autobus nr 125 jadący w kierunku Brochowa przy dworcu i jedziemy. Wysiada się na ostatnim przystanku. Agent mieszka przy Aleji Róż 32. Na terenie jego fortecy rozbijamy namioty. Można również pomyśleć o jakiejś fladze:) W kwestii jedzenia-zabieramy swoje, ale ja nastawiam się głównie na konsumpcję na miejscu. Decyzja zatem należy do was. Wiadomo, że pewnie zaplanujemy jakiś obiad-może spotkanie w jakiejś pizzeri. Już tam Agent i KULL znają jakieś klimatyczne lokale. Co do programu zlotu, to myślę, że wszystko wyjdzie na miejscu. W kazym razie ja mogę podać propozycje:

- kafejka internetowa i oczywiście gierki. Na wszelki wypadek wziąć jakieś swoje. Najlepiej RTS-y:), ale oczywiście decyzję pozostawiam poszczególnym Sztabowiczom
- puby w celu delektacji miejscowych specjałów oraz oczywiście omawianie spraw sztabowych-bardzo ważny punkt programu i radzę tego nie lekceważyć. Mam mnóstwo pytań, wizji, propozycji. Liczę na ożywioną dyskusję:) Zresztą przygotowałem stosowne materiały:)
- zwiedzanie miasta-ciekawe sklepy, zabytki, może jakieś fajne muzeum. W końcu to kilka wieków historii. Ponownie liczę na tubylców Sztabowych
- gry planszowe, piłkarzyki, kropki-to sprawa oczywista (Ajmdemen-smary, po prostu smary;)
- jak jest gdzieś jakieś kąpielisko, to rzecz wręcz konieczna przy odpowiedniej pogodzie
- koszykówka, piłka nożna, tenis stołowy-kwestia organizacji na miejscu. Chyba, że ktoś zabierze ze sobą.
- myślę, że ZOO też nie powinno być pominięte. Pomyślcie, jakie gleby mogą nas tam czekać;)
- inwazja na siedzibę CD-Action. Planowane na wtorek.
- ognisko, grill-jestem jak najbardziej za! Kwestia organizacji i mozliwości na miejscu
- Zwiedzanie: Panorama Racławicka, Arsenał, Ogród Japoński, Katedra, Ostrów Tumski, Muzeum Sztuki Medalierskiej, Muzeum Poczty i Telekomunikacji i inne tereny.
- bilet dzienny jednodniowy ulgowy kosztuje 4,5zł

Propozycje bonusowe:

- manewry nocne po lasach i bagnach
- wbicie się na sępa do fortecy KUlla, a potem się okaże, co nastąpi
- budowa zamku z sadu Agenta: Uwaga! Może być lekki protest pozostałych członków rodziny;)

Jeżeli coś pominąłem, gdzieś się pomyliłem, macie dodatkowe propozycje albo totalne zmiany-pisać natychmiast.

Pozdrawiam!
Perkun
Ostatnio zmieniony przez Perkun Nie Lip 10, 2005 6:31 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 2:15 pm   

Po pierwsze :) . nie ma wbijania sie do KULLa bo KULL ma male mieszkanko i rodzinke w nim :) . Zreszta u mnie nie ma co ogladac na chacie ;) , jedynie moge tutaj zaprosic te dziwice z jakimi MAO ma przyjechac :P .

Po drugie. Ja nie znam tutejszych dobrych muzeow, domow kultury i sztuki :) , ale za to w ZOO bylem 15 lat temu, jak mialem 6 latek :) , wiec zwierzatka chetnie poogladam :P . Co do boiska to trzeba zapytac Agenta czy cos jest kolo niego, najlepiej. Choc do noznej to polecam stadion olimpijski, na drugim koncu wroclawia, ale fajny plener :) .

Sprawa namiotow w trakcie realizacji, a bilet dzienny kosztuje okolo 6.00 zl, wiec sie oplaca, sam sobie taki kupie.
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 4:18 pm   

Czołem!

kull napisał/a:
A bilet dzienny kosztuje okolo 6.00 zl, wiec sie oplaca, sam sobie taki kupie.


Dla szczególnie dociekliwych podaję link, gdzie można wszystko sprawdzić:

http://www.mpk.wroc.pl/

Pozdrawiam!
Perkun
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 5:45 pm   

Przybywałem razem z Klemensem i Ajmdemenem pociągiem.

I popieram propozycje ZOO, zwłaszcza jeśli są tam frytki i słonie :]
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Kahzad
Kapitan
Architekt Tonalny


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 321
Skąd: z gór....
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 12:38 am   

Namiot 3 (o pojemności do 7 osób) przywiozę na pewno :)

Backside, mogę wziąść piłkę, a pompkę bedę miał na 100% :)
Również chętnie odwiedzę CDA, żeby dorwać osobnika o pseudonimie, którego teraz nie wspomnę ;)
Osobnik ten `spłodził` zapowiedź Obliviona po której miałem niestrawności :D


Perkun, mój numer to xxx xxx xxx, dzwonić w razie pożaru ;)
A z rozpoznaniem nie będzie problemu :D
Jestem bardzo charakterystyczny i rzucam się w oczy :mrgreen:


Plan jak narazie mi się podoba. Tyle tylko, że nie mam latarki :(
ZOO też może być, byłem tam z 10 - 11 lat temu, ale żyrafę od wielbłąda chyba rozróżnię ;)


Meczyk na boisku olimpijskim byłby niezłym hardcorem, obawiam się tylko, że po 90 minutech meczy (pełny wymiar czasowy :D ) niewielu z nas byłoby w stanie wrócić na ognisko :lol:


Bilet dzienny ulgowy kosztuje 4,5 :)
A przynajmniej tyle płaciłem ostatnio.
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   74%   29/39
Agent 
Chorąży


Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: znienacka
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 3:20 pm   

Co do ogniska, moze znajde jakies ciekawe miejsce, bo nie chce sobie zasyfiac podworka :P . Takie male boisko do pilki noznej akurat na 12 osob, mam zaraz kolo domku :) .

Perkun wysiada sie na ostatnim przystanku, nie na przedostatnim :P .

Co do klubow, juz Wam cos znajde, chyba wszyscy maja minimum po 18 lat?

No i oczywiscie, jesli jest sie juz we Wroclawiu to obowiazkiem jest zwiedzic Panorame Raclawicka :) . A jesli chodzi o muzea na pewno musimy odwiedzic Arsenal :) , hmm jest jeszcze Muzeum sztuki medalierskiej. Mysle, ze warty zobaczenia jest Ogród japonski, katedra, OStrów Tumski...

Jesli chodzi o wystawy i galerie to zapraszam na www.wroclaw.pl

P.S. We Wroclawiu jest chyba jedyne w Polsce muzeum Poczty i Telekomunikacji :) .

O! Jak bedziecie grzeczni, to wezme jeden namiot trzyosobowy!
 
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   100%   11/11
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15